×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. septembris, 2014
Drukāt

Divas rumāņu tautības sievietes Zilākalnā apkrāpj sirmgalvi (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Divas rumāņu tautības sievietes pirmdien Burtnieku novadā, Zilākalnā kādai 79 gadus vecai kundzei nozagušas 150 eiro lielu naudas summu, liecina Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes informācija.

Policijā klāsta, ka ap plkst.16 pie sirmgalves dzīvokļa durvīm klauvēja divas rumāņu tautības sievietes. Viņas uzsākušas sarunu, it kā piedāvājot iegādāties drēbes. Iegūstot cietušās uzticēšanos, abas sievietes iekļuva dzīvoklī. Pēc nelūgto viešņu apmeklējuma sirmgalve konstatēja, ka no viņas maka ir pazudusi nauda – 152 eiro.

Pēc cietušās liecībām, šobrīd policijas rīcībā ir informācija par vienas no sieviešu pazīmēm – viņa ir aptuveni 20 gadus veca, 1,60 metrus gara, blondiem (krāsotiem) matiem un viņai mugurā bija oranžas krāsas virsjaka.

Policija jau iepriekš vairākkārt ir uzrunājusi iedzīvotājus un brīdinājusi par šādiem krāpniekiem, kas ar dažādu stāstu un piedāvājumu palīdzību cenšas iegūt naudu no saviem upuriem. Par upuriem parasti tiek izvēlēti vecāka gada gājuma cilvēki.

Tādēļ policija aicina ikvienu pabrīdināt savus vecākus, vecvecākus un izskaidrot, ka sarunās ar šādām personām nevajag iesaistīties. Tāpat policija atgādina, ka nekādā gadījumā nevajag savā mājoklī ielaist svešas personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. redakcijā strādā kāds mazizglītotais,
    kas neprot atšķirt rumāņus no čigāniem

  2. Kāds sakars rumāņiem ar čigāniem?Tās taču klasiskas čigānietes.Vecrīgā pie zviedru vārtiem tādas pašas tēlo ārzemniekus,rokās karte,uzkārts fotoaparāts iespraužas kādā tūristu grupā un aptīra tūristus.Attālāk stāv parasti divi čigānu izcelsmes “ārzemnieki”un brīdina ja parādās policija.

  3. Vai tik nav noticis misēklis, tulkojot no latviešu valodas uz politkorekto žargonu, tiesa, pagaidām vēl nestandartizēto un visai ļodzīgo – čigāni, romi, rumāņi?

Draugiem Facebook Twitter Google+