×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. novembris, 2017
Drukāt

Divi austrieši vecpilsētā nolauž Latvijas karogu (2)

Screenshot at 2017-11-22 14-35-12

18. novembrī pulksten 6.25 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par diviem vīriešiem, kuri vecpilsētā staigā ar Latvijas karogu rokās.

Policija pamanīja, ka viens no karoga turētajiem nokārtoto dabiskās vajadzības tam neparedzētā vietā, savukārt karogs mētājas blakus uz zemes. Pārrunu laikā noskaidrots, ka abi vīrieši ir tūristi no Austrijas.

Likumsargi sazinājās ar pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri, apskatot ierakstus, konstatēja, ka abi kungi karogu paņēmuši no kāda Audēju ielas nama. Karoga kāts bija salauzts. Pārrunu laikā tūristi atklāja, ka zinājuši par Latvijas proklamēšanas dienu, taču tik un tā izlēmuši karogu nolauzt un staigāt ar to apkārt.

Saistībā ar klajas necieņas izrādīšanu pret Latvijas simboliem abi tūristi nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Papildus sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par dabisko vajadzību nokārtošanu tam neparedzētā vietā un piemērots naudas sods 30 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 😀 Austrieši ir tik drausmīgi skopi, ka viņi 30 eiro arī atcerēsies.

  2. Tos austriešus vajag sodīt pēc Austrijas likuma un soda apmēra,nevis maigā un smieklīgi mazā Latvijas,tad tie mēsli to atcersies ilgi un dikti.

Draugiem Facebook Twitter Google+