×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2017
Drukāt

Divi “BMW” nesadaļa ceļu Valmieras pusē. Ir cietušie (2)

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Divi “BMW” sestdien sadūrušies uz autoceļa Valmiera-Smiltene 8. kilometrā. Avārijā ir vairāki cietušie.

Valsts policija ziņo, ka pagaidām nenoskaidrots vadītājs nenoskaidrotu iemeslu dēļ ar automašīnu “BMW” iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo “BMW”, ko vadīja 1938.gadā dzimis vīrietis.

Negadījumā cieta četras personas, bojāti transportlīdzekļi. 1995. gadā dzimis vīrietis ar traumām nogādāts slimnīcā. Vieglāk cietis 1938. gadā dzimušais auto vadītājs, kā arī 1991. un 1994. gadā dzimuši vīrieši, kuriem sniegta medicīniskā palīdzība ambulatori.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. http://bit.ly/2en6QyG Atbildēt

  Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās.
  Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
  Starp citu – katra no janvāra līdz martam iegādātajām loterijas biļetēm piedalās loterijā, kuras balvu fondā ir 3 Apple portatīvie datori un pat BMW X6! (saskaņā ar Latvijas jaunpieņemtajiem likumiem, reģistrējot auto Latvijā pat nebūs jāmaksā reģistrācijas maksa)
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.
  Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi!

 2. Cik efektīgi pilda savus dienesta pienākumus policija? Izskatās, ka policijas Latvijā nav vai to vadība samierināta ar darbinieku bezdarbību, paviršu pienākumu veikšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+