Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. augusts, 2015
Drukāt

Divi cilvēki cietuši ugunsgrēkos

Foto-LETAFoto-LETA

Divi cilvēki pagājušajā diennaktī cietuši ugunsgrēkos, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Rīgā, Maskavas ielā, piecstāvu dzīvojamās mājas 1.stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 0,5 kvadrātmetru platībā. Izglābts 56 gadus vecs vīrietis, kurš saindējies ar degšanas produktiem. Cietušais nodots mediķiem.

Kandavas novadā kādā dzīvojamā mājā bija aizdegusies elektrības kaste un ugunsliesmas bija pārnesušās uz ēku. Ugunsliesmas tika likvidētas, bet ugunsnelaimē cietis 61 gadu vecs vīrietis.

Savukārt Tukuma novadā, Pūres pagastā, dega vienstāva dzīvojamā māja 90 kvadrātmetru platībā.

Ķekavas novadā purvā bija aizdegusies kūdra un ugunsliesmas izpletušās piecu hektāru platībā. Savukārt Rīgā, Jaunciema gatvē bija aizdegusies meža strēle un ugunsliesmas bija izplatījušās viena hektāra platībā.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 51 izsaukumu, no kuriem 21 bija ugunsgrēks, 14 – glābšanas darbi, bet 14 izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+