Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
3. janvāris, 2015
Drukāt

Divi cilvēki gūst pirkstu traumas strādājot (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Divi cilvēki piektdien, 2. janvārī, strādājot guvuši pirkstu traumas, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Kurzemē 27 gadus vecs vīrietis remontdarbu laikā nozāģējis pirkstu. Cietušais nogādāts specializētajā slimnīcā Rīgā.

Savukārt Rīgas reģionā 60 gadu veca sieviete, strādājot pie siera griešanas ierīces, iegriezusi pirkstos. Sieviete nogādāta slimnīcā ar vairāku pirkstu grieztām un plēstām brūcēm.

Pagājušajā diennaktī NMPD devies 1293 izsaukumos, no kuriem 158 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visiem sarkano fašistu upuriem veiksmi un vismaz psihisko veselību jaunajā gadā.Sarkano,tagad jau fašistisko,briesmoņu valdîšana nebūs mūžîga.Uz savas tautas asiņu piebriedošo un uz kolaboracionisma teoriju uzdzīvojošo briesmoņu dzīres nebūs mūžīgas, neatkarīgi no nozombētās tautas velmēm.Atcerieties,šos briesmoņus neinteresa jūsu veselība un labklājība,viņi izspļaus jūs,kad beigsies viņu interese par jums kā par darbaspēku.Pagaidām ir viena iespēja- bēgšana uz veco eiropu,kura pagaidām vēl neatrodās sarkano fašistu indes iespaidā!

    • Cerams, ka visiem vārdiem, kurus tu savā komentārā minēji (piem., fašisti; sarkanie; sarkanie fašisti, kolaboracionisms u.tml.), zini arī definīcijas un nozīmes.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+