Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. janvāris, 2015
Drukāt

Divi cilvēki gūst pirkstu traumas strādājot (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Divi cilvēki piektdien, 2. janvārī, strādājot guvuši pirkstu traumas, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Kurzemē 27 gadus vecs vīrietis remontdarbu laikā nozāģējis pirkstu. Cietušais nogādāts specializētajā slimnīcā Rīgā.

Savukārt Rīgas reģionā 60 gadu veca sieviete, strādājot pie siera griešanas ierīces, iegriezusi pirkstos. Sieviete nogādāta slimnīcā ar vairāku pirkstu grieztām un plēstām brūcēm.

Pagājušajā diennaktī NMPD devies 1293 izsaukumos, no kuriem 158 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visiem sarkano fašistu upuriem veiksmi un vismaz psihisko veselību jaunajā gadā.Sarkano,tagad jau fašistisko,briesmoņu valdîšana nebūs mūžîga.Uz savas tautas asiņu piebriedošo un uz kolaboracionisma teoriju uzdzīvojošo briesmoņu dzīres nebūs mūžīgas, neatkarīgi no nozombētās tautas velmēm.Atcerieties,šos briesmoņus neinteresa jūsu veselība un labklājība,viņi izspļaus jūs,kad beigsies viņu interese par jums kā par darbaspēku.Pagaidām ir viena iespēja- bēgšana uz veco eiropu,kura pagaidām vēl neatrodās sarkano fašistu indes iespaidā!

    • Cerams, ka visiem vārdiem, kurus tu savā komentārā minēji (piem., fašisti; sarkanie; sarkanie fašisti, kolaboracionisms u.tml.), zini arī definīcijas un nozīmes.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+