Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. septembris, 2016
Drukāt

Divi cilvēki nonākuši slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī mediķi slimnīcā nogādājuši divus cilvēkus, kuriem konstatēta ķermeņa atdzišana.

Kā aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta preses pārstāve Ilze Bukša, Rīgā kāds 79 gadus vecs vīrietis mājās pakritis uz grīdas, jo viņam sākusies pēkšņa asinsrites saslimšana. Vīrietis nebija spējīgs ilgāku laiku ne piecelties, ne izsaukt palīdzību, līdz ar to viņš vairākas stundas nogulēja uz grīdas.

Kad tika izsaukti mediķi, kungam jau bija sākusies ķermeņa atdzišana, kā arī pasliktinājies kopējais veselības stāvoklis saslimšanas dēļ. Viņš smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgalē aptuveni 50 gadus vecs vīrietis tika atrasts guļam uz zemes lietū. Viņš bija alkohola reibumā, tādēļ, visticamāk, vīrietis pakrita un palika gulēt uz ceļa. Vīrietim jau bija sākusies ķermeņa atdzišana, un mediķi viņu vidēji smagā stāvoklī hospitalizēja.

Dienesta mediķi aizvadītajā diennaktī devušies 1155 izsaukumos, no kuriem 198 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+