Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. janvāris, 2014
Drukāt

Divi desmit gadus veci puikas ielūzuši ledū

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar divi desmit gadus veci puikas ielūzuši ledū, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Puikas ielūzuši Baltezera kanāla ledū, bet veiksmīgi paši izkļuvuši laukā. Pēc tam viņi devušies uz skolu, kur pārģērbušies sausās drēbēs.

Tomēr izsaukta neatliekamā palīdzība un bērni nogādāti slimnīcā, kur mediķi viņiem konstatēja ķermeņa atdzišanu.
Ķermeņa atdzišana Zemgalē konstatēta kādam 47 gadus vecs vīrietim, kurš tika atrasts guļam autobusa pieturā. Gulošais nav reaģējis uz līdzcilvēku centieniem viņu pamodināt. Mediķi vīrietim konstatēja alkohola reibumu un ķermeņa atdzišanu. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Vēl kādam vīrietim ķermeņa atdzišana konstatēt Tukuma pusē. 50 gadus veco vīrieti policija atrada guļam uz ielas. Arī šis cietušais nogādāts slimnīcā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+