Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. februāris, 2015
Drukāt

Divi iereibuši puiši no daudzdzīvokļu nama pagalma nozog auto

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Divi iereibuši jaunieši pirmdienas vakarā no kāda daudzdzīvokļu ēkas pagalma Dravnieku ielā, Pļavniekos nozaguši “Volkswagen Golf” markas auto. Policijas darbinieki abus jauniešus aizturējuši aptuveni 200 metrus no nozieguma vietas.

Valsts policijas (VP) informācija liecina, ka auto zādzība pirmdien notikusi ap plkst.20. Pēc informācijas saņemšanas policisti ieradās notikuma vietā, tomēr zagļi automašīnu jau bija aizdzinuši. Apsekojot apkārtni, policisti nozagto auto un divus jauniešus pamanīja aptuveni 200 metrus no nozieguma vietas.

VP darbinieki aizturējuši divus 1998. gadā dzimušus puišus. Abi jaunieši atradās alkohola reibumā un vadīja nozagto automašīnu bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Puiši savu vainu zādzībā atzina.

Pret abiem puišiem uzsākts kriminālprocess par zādzību grupā, tāpat pret vienu no abiem aizturētajiem sākts kriminālprocess arī par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+