Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
3. februāris, 2015
Drukāt

Divi iereibuši puiši no daudzdzīvokļu nama pagalma nozog auto

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Divi iereibuši jaunieši pirmdienas vakarā no kāda daudzdzīvokļu ēkas pagalma Dravnieku ielā, Pļavniekos nozaguši “Volkswagen Golf” markas auto. Policijas darbinieki abus jauniešus aizturējuši aptuveni 200 metrus no nozieguma vietas.

Valsts policijas (VP) informācija liecina, ka auto zādzība pirmdien notikusi ap plkst.20. Pēc informācijas saņemšanas policisti ieradās notikuma vietā, tomēr zagļi automašīnu jau bija aizdzinuši. Apsekojot apkārtni, policisti nozagto auto un divus jauniešus pamanīja aptuveni 200 metrus no nozieguma vietas.

VP darbinieki aizturējuši divus 1998. gadā dzimušus puišus. Abi jaunieši atradās alkohola reibumā un vadīja nozagto automašīnu bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Puiši savu vainu zādzībā atzina.

Pret abiem puišiem uzsākts kriminālprocess par zādzību grupā, tāpat pret vienu no abiem aizturētajiem sākts kriminālprocess arī par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+