Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. oktobris, 2016
Drukāt

Divi iereibuši Šveices pilsoņi apgāna baznīcu (2)

Foto RPPFoto RPP

Sestdien, 8.oktobra naktī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja divus vīriešus, kuri apčurā Rīgas Svētā Jāņa baznīcas fasādi. Pārkāpēji, pamanot policijas tuvošanos, sāka bēgt. Abi vīrieši panākti netālu esošajā autostāvvietā, informēja (RPP).

Pārrunu laikā, konstatēts, ka pārkāpēji ir Šveices pilsoņi. Tūristi bija manāmi iereibuši un runāja lauzītā angļu valodā. Komunikācijas uzlabošanai uz notikuma vietu izsaukti RPP tūrisma nodaļas darbinieki.

Notikuma vietā abiem tūristiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par dabisko vajadzību nokārtošanu sabiedriskā vietā un katram piemērots naudas sods – 70 eiro apmērā. Sodus abi Šveices kungi nomaksāja uz vietas ar maksājumu karti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Andris no kriminalas Kraslavas Atbildēt

    Es vispar nesaprotu, kas ar tiem arzemniekiem Latvija notiek-vieni rada kailas…pie Brivibas pieminekla, bet citi pie baznicam, ”dzes ugunsgreku” ar savam ”slutenem”, patiesam, pavisam aptrakusi un nojugusies. Vajadzetu siem arzemniekiem likt daudz bargakus sodus un Latvija vairs nelaist ieksa, lai rada savus plikumus pie sevis dzimtene, nevis laut pazemot musu Dzimteni.

  2. Pieraduši tanīs šveicēs ka atlejamās mājiņas uz katra stūra 🙂 🙂 🙂

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+