Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
22. augusts, 2014
Drukāt

Divi jaunieši “draugos” apkrāpj 42 personas

Foto: LETAFoto: LETA

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā divi jaunieši apsūdzēti par 42 fizisku un juridisku personu apkrāpšanu, izmantojot interneta vietni “draugiem.lv”.

Prokuratūra paziņojumā presei norāda, ka apsūdzētie jaunieši minētajā interneta vietnē veikuši prettiesisku personu datu iegūšanu un tam sekojošu kredītu izkrāpšanu.

Kriminālprocesā noskaidrots, ka izmeklējamos noziegumos cietušas 39 fiziskas personas un trīs juridiskās personas. Kopumā abiem jauniešiem celtas apsūdzības par 102 noziedzīgiem nodarījumiem, līdz ar ko minētais kriminālprocess pirmstiesas izmeklēšanas gaitā tika apvienots vēl ar 22 kriminālprocesiem. Kopējais nodarītais kaitējums cietušajām personām ir vairāki tūkstoši eiro.
Lieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+