Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Divi jaunieši pamatīgā žvingulī izgāž spēļu zāles durvis

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki otrdien aizturējuši divus jauniešus, kuri, atrodoties vairāk nekā trīs promiļu reibumā, uzsāka kautiņu un izgāza spēļu zāles durvis, liecina policijas informācija.

VP klāsta, ka Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki otrdien saņēma izsaukumu uz Nometņu ielu, kur kādā spēļu zālē iereibuši jaunieši uzsākuši konfliktu.

Policijas darbinieki nekavējoties ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka 1993. un 1994. gadā dzimuši jaunieši sākuši asu vārdu apmaiņu ar 1988. gadā dzimušu vīrieti. Pēc īsa brīža asā vārdu apmaiņa izvērsusies kautiņā, kura laikā jaunieši izgāzuši arī spēļu zāles durvis.

Policijas darbinieki aizturēja 1993. un 1994. gadā dzimušos konflikta iniciatorus un nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka abi aizturētie atrodas vairāk nekā trīs promiļu reibumā. 

Par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa un ja tas saistīts ar mantas bojāšanu, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā ir paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+