Divi labie āķi – lielo vīru kautiņš NBA spēlē (plus video) 0

Čikāgas “Bulls” spēlētājs Robins Lopess un Toronto “Raptors” pārstāvis Seržs Ibaka otrdien pēc savstarpējām nesaskaņām apmainījās ar sitieniem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Aizvadītajā mačā “Raptors” atspēlējās no iedzinējiem un pagarinājumā savā laukumā ar 122:120 (27:31, 27:28, 25:35, 34:19, 9:7) pieveica “Bulls”, bet incidents notika trešajā ceturtdaļā, kad pēc savstarpējas pagrūstīšanās spēlētājs katrs izdarīja pa sitienam otram.

Pēc notikušā Lopess un Ibaka tika izraidīti no spēles. Līdz tam Ibaka bija guvis 16 punktus, bet latvieša Kristapa Porziņģa pagājušās sezonas komandas biedrs Lopess bija atzīmējies ar 12 punktiem.

Trešās ceturtdaļas beigās “Bulls” atradās vadībā ar 15 punktu pārsvaru, tomēr pamatlaika noslēdzošās 12 minūtes “Raptors” uzvarēja ar 34:19 un spēle tika novesta pagarinājumā, kurā uzvarēja mājinieki.

Uzvarētājiem Demārs Derozens iemeta 42 punktus, savāca septiņas atlēkušās bumbas un izpildīja astoņas rezultatīvas piespēles, bet “Bulls” sastāvā Džimijs Batlers iemeta 37 punktus, kam pievienoja arī desmit bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles.

“Raptors” komanda pret “Bulls” bija zaudējusi 11 spēlēs pēc kārtas.

Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas guva līgas līdere Goldensteitas “Warriors”, kas viesos ar 112:87 (28:30, 34:20, 29:21, 21:16) droši pieveica Dalasas “Mavericks”. Pēc Kevina Duranta zaudēšanas traumas dēļ “Warriors” zaudēja piecās no septiņām spēlēm, bet tagad vienība pārliecinoši atgriezusies uz uzvaru takas.

Šī bija pirmā spēle kopš traumas gūšanas, kad Durants ar vienību atradās izbraukumā, tomēr pagaidām joprojām drīza viņa atgriešanās laukumā netiek plānota.

Uzvarētājiem 23 punktus iemeta Klejs Tompsons, kamēr 17 punktus sameta Stefans Karijs.

Kā vēstīts, panākumu guva arī Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda, kas ar rezultātu 100:93 (25:23, 17:28, 31:16, 27:26) apspēlēja Minesotas “Timberwolves” vienību, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas un ceturto pēdējos sešos mačos, kamēr pretiniekiem šī bija jau ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Bertāns nospēlēja septiņas minūtes un pēc sešu maču pārtraukuma palika bez gūtiem punktiem.

Līgas un Rietumu konferences kopvērtējumā līderpozīciju ar 57 uzvarām 71 spēlēs ieņem “Warriors”, kamēr otrā ar 54 panākumiem 70 dueļos ir “Spurs”.

Tikmēr Austrumu konferencē pirmo vietu ar 46 uzvarām 69 cīņās ieņem Klīvlendas “Cavaliers”, bet Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” ar 27 panākumiem 70 spēlēs ir 12.pozīcijā.