Uncategorized

Divi Latvijas pludmales volejbola dueti tiek “Grand Slam” turnīra izslēgšanas turnīrā 0

Latvijas pludmales volejbola dueti Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Pēda ceturtdien Šanhajā ar uzvarām pabeidza “Grand Slam” posma grupu kārtu un iekļuva izslēgšanas turnīrā, informēja organizatori.

Ar sesto numuru izliktie Šmēdiņš/Samoilovs pēdējā spēlē grupā ar 2:1 (15:21, 21:19, 17:15) pārspēja Kazahstānas pāri Alekseju Sidorenko/Aleksandru Djačenko, un kā grupas uzvarētāji uzreiz nodrošināja vietu astotdaļfinālā. Turpretim Pļaviņš/Pēda dueta pirmo kopīgo uzvaru nodrošināja pret austrāliešiem Īzaku Kapu/Kristoferu Makhjū – 2:0 (21:18, 21:18) un izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas.

Pirmajās divās spēlēs F grupā Šmēdiņš/Samoilovs iepriekš pārspēja kanādiešus Kristianu Redmanu/Džošu Binstoku (2:0) un Šveices duetu Sebastjanu Ševaljē/Matu Kovāču (2:1). Divas uzvaras Latvijas duetam jau nodrošināja iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Savukārt Pļaviņš/Pēda pirmajās spēlēs D grupā ar zaudēja poļiem Mihalam Kadziolam/Jakubam Šalankevičam (0:2) un itāliešiem Paolo Nikolai/Daniele Lupo (0:2).

Astoņu grupu uzvarētāji uzreiz iekļuva astotdaļfinālā, bet vēl pa divām komandām no katras grupas tika izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Nākamās spēles turnīrā būs piektdien.

Jau ziņots, ka kvalifikācijā Ķīnā startēja Ruslans Sorokins/Toms Šmēdiņš, kuri pārvarēja pirmo kārtu, bet otrajā spēlē zaudēja un pamatturnīrā netika. Sezonas pirmais “Grand Slam” turnīrs ar 220 000 dolāru balvu fondu vīriešiem Ķīnā beigsies sestdien.

LA.lv