Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Divi no Inčukalna slepkavām bijuši tiesāti un pazīstami

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Divi jaunieši, kuri Siguldas pusē noslepkavoja vīrieti, bija savstarpēji pazīstami un tiesāti, žurnālistiem piektdien pastāstīja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks Jānis Bundziņš.

Viņš paskaidroja, ka divi no trim jauniešiem no cietuma iznākuši pērn, kur iepazinās, jo bija kameras biedri. Savukārt trešais jaunietis bija attāls paziņa noslepkavotajam vīrietim.

Runājot par pastrādāto noziegumu, Bundziņš informēja, ka jaunieši vīrieša nogalināšanai bija izmantojuši jostu, ar kuru žņaudza un sita nu jau bojā gājušo vīrieti.

Pēc Bundziņa teiktā, vīrieša līķis bija noslēpts ļoti labi – nomaļā vietā aprakts sniegā. Apstākļus, kā tieši vīrieša līķis tika atrasts, Bundziņš neatklāja, taču atzina, ka “nebūtu brīnums, ja vīrieša līķi atrastu vien sēņotāji”.

Jau vēstīts, ka VP aizturējusi trīs jaunus vīriešus, kuri mantkārīgos nolūkos nogalinājuši automašīnas īpašnieku, bet vēlāk viņa līķi paslēpuši mežā un sadedzinājuši automašīnu. Aizturēti divi 1990. gadā dzimuši vīrieši un 1991. gadā dzimis vīrietis. Abiem 1990. gadā dzimušajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt tiesa vēl lems par 1991. gadā dzimušā vīrieša apcietināšanu. Sākts kriminālprocess par slepkavību.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+