×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. decembris, 2013
Drukāt

Divi Stradiņa slimnīcas valdes locekļi atkāpjas no amata; vadītāju Valteri padzen (3)

valtere_ruta

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ārkārtas dalībnieku sapulcē ceturtdien slimnīcas valdes locekle Strīķe un Guntis Bahs pēc pašu vēlēšanās atkāpušies no ieņemamā amata, bet slimnīcas valdes priekšsēdētāja Rūta Valtere no amata atsaukta, portālu “LA.lv” informēja Veselības ministrijā (VM).

Ņemot vērā dienesta pārbaudē konstatētos trūkumus ārstniecības iestādes pārvaldībā, kā arī valdes locekļu atšķirīgo skatījumu uz iestādes pārvaldību tika pieņemts lēmums, ka slimnīcas valde nevar turpināt darbu esošajā sastāvā, klāsta VM.

Akceptējot Strīķes un Baha izteikto vēlēšanos nolikt pilnvaras, slimnīcas kapitāldaļu turētājs VM valsts sekretārs Rinalds Muciņš aicināja abus valdes locekļus turpināt darbu līdz jaunas valdes sastāva apstiprināšanai janvāra sākumā. Par slimnīcas valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju apstiprināta Strīķe.

Jau ziņots, ka saistībā ar aizdomām par kādas slimnīcas amatpersonas iespējamu ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu mantkārīgā nolūkā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pagājušajā piektdienā iestādē veicis pārbaudi.

Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” ziņoja, ka KNAB sākta krimināllieta saistīta ar iespējamu fiktīva līguma slēgšanu, kas varētu būt ļāvis pašai Valterei tikt pie tūkstoš latiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu tad, ko? RSU jau berzē rokas, pievienosim Stradiņus RSU un būsim nošāvuši vairākus zaķus. Med skolas jau pievienojām, LU medicīnas fakultāti iznīcināsim un valdīsim’, valdīsim.
    Jādomā, ka tas bija smalks gājiens ar Stradiņu valdi. Sistēmiskas lietas ir visur, cilvēku negausībai nav robežu, bet te kaut kāds īpašs līgums,lai iegūtu 1000 lvl, iemesls izskatās diezgan komiski. kāds vai kādi kungi pelēkos ancukos ir pacentušies.
    tā var norakt jebkuru

  2. Kas nav straadaajis par vadiitaaju kaadaa darbaa, tas nesaprot, ka ir gadiijumi, kad nevar iztikt bez skaidras naudas, lai panaaktu kaadu labu risinaajumu prieks organizaacijas, tikai valsts iestaade ir loti stiiva un seit gruuti kaut ko dariit lietas labaa, jo tevi var smagi apsuudzeet un cilveeks buus pazudinaats uz visu muuzu..tas taapat, kaa kadreiz cilveeku pazudinaaja KGB!

  3. Kad ieraudzīsim jaunos valdes locekļus, uzreiz būs skaidrs, kāpēc vajadzēja norakt pašas ministrijas ielobētos…….RSU pievienos Stradiņus sev un problēma būs atrisināta.

Draugiem Facebook Twitter Google+