×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Divi tūkstoši uz divriteņiem (1)

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

SEB kalnu divriteņu (MTB) astoņu posmu seriāls kā arvien sākās ar sacensību braucienu no Cēsīm uz Valmieru, kurā četrās dažāda garuma distancēs startēja vairāk nekā 2100 dalībnieku, sākot ar riteņbraukšanas profesionāļiem un beidzot ar bērniem.

Garākajā distancē (56 km) dubult­uzvaru izcīnīja komandas “ZZK” dalībnieki Mārtiņš Blūms (attēlā no labās) un Arnis Pētersons. Trešais finišēja Dmitrijs Sorokins (“Rietumu banka – Rīga”, kura komandas biedre Lelde Ardava uzvarēja dāmu konkurencē, pārspējot Katrīnu Jaunslavieti un Grētu Šteinburgu no Igaunijas. Visvairāk dalībnieku bija 44 km distancē, ko visātrāk veica Kristofers Bindemanis un Beate Kovgere. Seriāla nākamais posms – 21. maijā Siguldā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+