×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Divi turīgi briti apsūdzēti latvietes nolaupīšanā

Foto no FacebookFoto no Facebook

Abi Lielbritānijas pilsoņi, kuri tika redzēti kopā ar Spānijā pazudušo latvieti Agnesi Kļaviņu izejam no naktskluba, apsūdzēti par nelikumīgu aizturēšanu vainu pastiprinošos apstākļos, vēsta laikraksts “The Olive Press”.

Džordžs Veslijs Kapers un Kregs Porters notiesāšanas gadījumā varētu saņemt līdz 15 gadu cietumsodu. Abi varētu tikt apsūdzēti arī Kļaviņas slepkavībā, ja tiktu atrastas latvietes mirstīgās atliekas.

Vīrieši apsūdzēti par Kļaviņas nolaupīšanu, balstoties pierādījumos, tostarp DNS analīzēs, kas savākti uz Kapera tēvam piederošās jahtas. Tāpat pierādījumos iekļauti novērošanas kameras kadri, kuros redzams, ka trīs nenoskaidroti vīrieši uz jahtu nes lielu čemodānu.

Trīsdesmitgadīgā sieviete, kas Spānijas Marbelas kūrortā strādāja par viesmīli, pazuda bez pēdām 2014. gada 6. septembrī pēc naktskluba “Aqwa mist” apmeklējuma.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka pēdējo vakaru klubā pirms nozušanas Agnese pavadījusi divu turīgu britu sabiedrībā, no kuriem viens ir miljonāra dēls Kapers, otrs – viņa draugs Porters.

Lai gan abi to sākotnēji noliedza, kluba apsardzes video ierakstos fiksēts, ka meitene naktsklubu pametusi abu vīriešu sabiedrībā. Novērtējis šos ierakstus, kriminālo noziegumu psihologs secinājis, ka meitenes sejas izteiksme un viņas ķermeņa valoda liecina, ka klubu viņa nav pametusi labprātīgi. Vēlāk viņi izmeklētājiem atzina, ka izskatīgo viesmīli tikai aizveduši līdz mājām un tur pametuši. Meitene mājās gan neesot nokļuvusi, secināts izmeklēšanā.

Policija pārmeklējusi Marbelas tuvāko apkārtni gan ar suņiem, gan helikopteriem, taču meitenes pēdas tā arī nav izdevies atrast. Tomēr drīz pēc meitenes pazušanas fiksēts, ka uz Kapera ģimenei piederošas motorlaivas trīs vīrieši nes lielu koferi. Vēlāk laiva ostu atstājusi. Izmeklētāji pieļauj, ka koferis, kurā varētu būt ievietots meitenes līķis, izmests jūrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+