Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. decembris, 2015
Drukāt

Divi vīrieši guvuši apdegumus, pārliešanas laikā uzliesmojot benzīnam

Foto-LETAFoto-LETA

Ceturtdien, 24.decembrī, Zemgalē, iespējams, pārlejot benzīnu un tam uzliesmojot, apdegumus guvuši divi vīrieši, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Minētajā negadījumā smagus apdegumus guvis kāds 36 gadus vecs vīrietis, kuram apdedzis gan krūškurvis, gan seja, bet otrs negadījumā iesaistītais 32 gadus vecais vīrietis apdedzinājis rokas. Abi cietušie hospitalizēti.

Vakar slimnīcā nogādāti arī divi pusaudži – desmit gadus veca meitene un 16 gadus vecs zēns. Abi saindējušies ar dūmiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1141 izsaukumu, no tiem 230 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+