×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
19. augusts, 2016
Drukāt

Diviem Austrālijas peldētājiem problēmas pēc uzdzīves Rio

foto: REUTERSfoto: REUTERS

Austrālijas olimpiskās komandas vadība diviem savas valsts peldētājiem Džosam Palmeram un Emmai Makkīenai, kuri bija devušies baudīt Riodežaneiro naktsdzīvi, liegta iespēja piedalīties spēļu noslēguma ceremonijā.

Austrālijas olimpiskās komandas vadība paziņojusi, ka abi peldētāji pārkāpuši iekšējos drošības noteikumus.

Šobrīd 25 gadus vecais Palmers pēc sacensībām kādu nakti pavadījis uzdzīvojot Kopakabanas pludmalē. Pludmales gaisotnes baudīšana peldētājam beigusies nepatīkami, jo viņš ticis apzagts, šķiroties no 1000 Austrālijas dolāriem (680 eiro).

Savukārt Makkīena, kura Riodežaneiro izcīnīja četras medaļas, tostarp zeltu 4×100 metru brīvā stila stafetē, kādu nakti palikusi pie saviem draugiem pilsētā, taču par to nav informējusi komandas vadību.

“Viņu rīcība varēja novest pie nepatīkamākām sekām,” norādīja Austrālijas delegācijas vadītāja Kitija Čillere. “Nevēlos piedzīvot brīdi, kad man jāzvana sportista vecākiem un jāsaka, ka viņu bērns ir aplaupīts, savainots, vai noticis vēl kas trakāks”.

Austrālijas komandas drošības noteikumi paredz, ka delegācijas pārstāvjiem uz pilsētu labāk doties grupās, bet pēc tumsas iestāšanās labāk pārvietoties ar automašīnām, vakara stundās izvairoties apmeklēt Kopakabanas un Ipanemas pludmales.

LETA jau ziņoja, ka pamatīgu skandālu izraisīja četri ASV peldētāji, kuri meloja, ka ir aplaupīti, lai gan beigās izrādījās, ka paši dzērumā ir izdemolējuši benzīntanka labierīcības.

Riodežaneiro olimpiskās spēles noslēgsies svētdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+