Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. februāris, 2015
Drukāt

Diviem Saeimas deputātiem, iespējams, alkohola lietošanas dēļ liegta pielaide valsts noslēpumam (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (S) pieļauj, ka diviem Saeimas deputātiem liegta pielaide valsts noslēpumam, jo viņi, būdami alkohola reibumā, iekļuvuši kādos starpgadījumos.

Valsts drošības iestādes parasti norāda, ka konkrētajiem deputātiem ir zināms, kāpēc viņiem atteikta pielaide, skaidro Orlovs. Viņš min, ka pielaide parlamentārietim varētu tikt atteikta arī tad, ja viņš alkohola reibumā pazaudējis svarīgus dokumentus.

Politiķis gan atturas nosaukt konkrētus deputātu uzvārdus, jo tas būtu jāpierāda, savukārt Orlovs attiecīgos secinājumus izdarījis no medijos pieejamās informācijas. Komisijas priekšsēdētājs kā piemēru tam, ka nevar atklāt šāda veida informāciju, minēja gadījumu ar ziņām par ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) netradicionālo seksuālo orientāciju. Par to esot bijis zināms jau iepriekš, taču neviens to nav varējis publiski paust, jo tad šo ziņu paudējam būtu jāpaskaidro, kā viņš to zina.

No 12.Saeimas sasaukuma publiski ar alkohola lietošanu negatīvā nozīmē “izcēlušies” trīs deputāti. Parlamentārietis Artuss Kaimiņš (LRA) kunga dūšā ālējās Vecrīgā, deputāts Veiko Spolītis vēl pirms deputāta mandāta apstiprināšanas tika pieķerts, vadot automašīnu alkohola reibumā, savukārt par deputātu Andri Vilku
(VL-TB/LNNK) izskanēja pārmetumi, ka viņš esot sarīkojis nekārtības medicīniskās palīdzības automašīnā, kā arī slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. jau ir,sametīsies un visi valsts noslēpumi būs zināmi ne tikai savai valstij vien.

  2. Orlovam nav tālāk jāmeklē kā savā Saskaņā (as Maskavu).

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+