Horoskopi un mistika
Ezoterika

Divpadsmit karmas likumi, kas izmainīs tavu dzīvi! 0

Foto – Pexels

Par karmu dēvē cēloņsakarību virkni, nemainīgu kosmosa likumu. Saskaņā ar ticību šim likumam mūsu rīcība šodien ietekmē nākotni. Ar savu gribasspēku mēs varam ietekmēt savu dzīvi, ja pievēršam īpašu uzmanību jau tagad.

Iepazīsti 12 karmas likumus, kuri tev ļaus pārdomāt dzīvi un virzīties uz priekšu.

“Ko sēsi, to pļausi” nozīmē, ka mūsu domām un darbiem – labiem un sliktiem – ir noteiktas sekas. Ja vēlamies mieru, mīlestību un harmoniju, tad tā arī jārīkojas.

“Ja mēs kaut ko vēlamies, tad mums tajā jāpiedalās” – dzīve, ko redzam sev apkārt, ir cilvēku radīta. Mēs esam atbildīgi par savu apkārtējo pasauli.

“Neatsakies pieņemt nākotni” – samierināšanās daudzās reliģijās ir universāls tikums. Mums vispirms ir jāpieņem esošie apstākļi, un tikai pēc tam mēs tos varam mainīt.

“Attīsties jebkuros apstākļos” – vienīgais, ko mēs varam kontrolēt, esam mēs paši. Darbība vai bezdarbība noved pie attiecīgām sekām. Īstas pārmaiņas notiek tikai tad, ja tās notiek mūsu sirdīs.

“Mūsu dzīve ir atkarīga tikai no mūsu rīcības” – ja gribam mainīt savu dzīvi, mums jāmaina savs noskaņojums un apkārtne.

“Visumā viss ir savstarpēji saistīts” – mūsu pagātne, tagadne, nākotne ir savā starpā saistītas. Tāpēc ir jāpiepūlas, lai notiktu pārmaiņas.

“Neviens neredz tālāk par vienu nākamo uzdevumu” – nevar domāt un rīkoties negatīvi, bet sagaidīt dvēselisku izaugsmi. Lai sasniegtu mērķi, ir jāfokusējas uz vienu konkrētu lietu.

“Mūsu nodomi atspoguļojas mūsu rīcībā” – tam, ko mēs runājam ir jāatspoguļojas mūsu darbībā. Bez pašaizliedzīga rakstura ir gandrīz neiespējami sasniegt garīgu izaugsmi.

“Viss atkārtojas” – apzināta virzība uz pārmaiņām ir vienīgā metode kā iedarboties uz pagātni. Vēsture virzīsies nekonstruktīvi, kamēr pozitīva enerģija to nenovirzīs citā gultnē.

“Tagadne ir viss, kas mums ir” – ar nožēlu raugoties pagātnē, mēs bezjēdzīgi sev liedzam iespēju visu mainīt. Domas par pagātni liedz virzīties uz priekšu.

Saistītie raksti

“Nekas nerodas bez pacietības” – gandarījumu par savu rīcību saņemam vien tad, ja izrādām pacietību un neatlaidību. Īsts prieks ir izbaudāms tikai pēc ilgas gaidīšanas un kārtīgi padarīta darba.

“Labākā balva ir tā, ko saņemam pilnībā” – ja galarezultāts neatstāj nekādu pēcgaršu, tad tas liekas nepilnīgs. Mūsu enerģija un nolūki ir būtiskas sastāvdaļas, kas ietekmē šī rezultāta nozīmi.

Sagatavots no ārzemju preses avotiem.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nekāp uz grābekļiem! Horoskops 17.novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nesasteidz situāciju! Astroloģiskā prognoze 19. – 25. novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nezaudē ticību labajam! Horoskops 16.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 1
4 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
2 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
ES 27 dalībvalstis vērtē Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES līgumu un nākotnes attiecību deklarāciju
2 stundas