×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2017
Drukāt

Divpadsmit simboli, kas liecina – tev parādījies pravietisks sapnis (3)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

1. Kastes
Ja tev sapnī parādījies šis simbols, visticamāk, tevi gaida noslēpumi un vilšanās. Tu zemapziņā jūti, ka no tevis kaut ko slēpj. Ja sapnī tu atver kasti, bet tā izrādās tukša, drīzumā tu saskarsies ar materiālām problēmām. Savukārt pilna kaste sola pārticību un dažādus labumus.

2. Kritiens
Šāda zīme sapnī liecina par paaugstinātu trauksmes sajūtu un kontroles trūkumu. Kritiens, kā jebkura virzība uz leju, nozīmē neveiksmi. Krist sapnī no kaut kurienes nozīmē strauju un nenovēršamu stāvokļa zaudējumu.

Ja tavs kritiens beidzas ar negaidītu pacelšanos pirms pieskaršanās zemei, tas signalizē par krahu kaut kādā jomā. Taču vienlaikus tev būs iespēja pārvarēt grūtības pašā pēdējā brīdī.

3. Kaķi
Šo dzīvnieku parādīšanās sapņos pirmkārt liecina par to, ka vari droši paļauties uz savu intuīciju. Bet tavs pūkainais mājas mīlulis var parādīties sapnī kā tiešs sapņa dalībnieks. Tautas gudrība vēsta, ka kaķis sapnī nozīmē strīdus, bet kaķēni – sīkas domstarpības.

4. Zobi
Sapņi, kuros tu zaudē zobus ar asinīm vai stiprām sāpēm, liecina par kāda ģimenes locekļa smagu saslimšanu. Ja zobu zaudēšana notiek bez jebkādām sāpju sajūtām, tas nozīmē, ka tavā dzīvē kaut kas sevi izsmēlis un novecojis aizies otrajā plānā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nellijai- Ja sapnī redz kartupeļus, tad var gadīties, ka pavasarī “ietupinās”, vai arī rudenī “novāks”. 🙂

  2. 13.Kartupeļi- ja sapnī redzi kartupeļus (stādīt, rakt, mizot) tas liecina par veselības traucējumiem, slimību.

    14.Miroņi- ja sapnī redzi nomirušu cilvēku, gaidāmas laika maiņas.

    15.

  3. Kur no Mendeļejeva tabulas pazuda viņa nosapņotais Ņūtonijs ar kārtas skaitli 0 ?!

Draugiem Facebook Twitter Google+