×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. februāris, 2012
Drukāt

Divpadsmit stundas bez elektrības

elektribas_leta

Vakar pēc 12 stundu pārtraukuma uzņēmuma “Sadales tīkls” speciālistiem izdevies atjaunot elektrības padevi Līvānu novada Turku pagastam, kur bez elektrības bija palikuši aptuveni 1000 iedzīvotāju.

Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Kraukle informēja, ka saistībā ar lielo salu ap plkst. 1 naktī uz 2. februāri radies pārrāvums “Latvenergo” augstsprieguma elektropārvades līnijā, kā rezultātā bez elektrības palicis Līvānu novada Turku pagasts. Elektrības pārrāvums noticis brīdī, kad gaisa temperatūra Līvānu apkaimē nokritusies līdz mīnus 27 grādiem.

Kamēr bija traucēta elektroenerģijas padeve, apkures sistēmu Jaunsilavas skolā, kā arī ciemata ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu no aizsalšanas pašvaldība glābusi, izmantojot trīs ģeneratorus. Saistībā ar notikušo Līvānu novada domes vadība lūgusi arī visus Līvānu pilsētas dienestus pārbaudīt ģeneratoru un cilvēkresursu gatavību situācijai, ja notiktu elektrības padeves pārrāvumi, kas šādos laika apstākļos pie tik zemas gaisa temperatūras var radīt nopietnu apdraudējumu iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+