Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. maijs, 2014
Drukāt

Divritenis portfelī

Foto no www.bike-intermodal.euFoto no www.bike-intermodal.eu

Divritenis ar elektrisko motoru, kas ir salokāms portfeļa izmērā un sver tikai 7,5 kg, drīz varētu strauji pārņemt riteņbraucēju joslas un sabiedrisko transportu Eiropā!

“Bike Intermodal” divriteņa dizains un ražošanas process sniedz iespējas veselai jaunai salokāmo divriteņu paaudzei, lai darbinieki atteiktos no mašīnām un mūsu pilsētas kļūtu zaļākas.

ES fondu atbalstītais projekts “Bike Intermodal” ir izstrādājis jaunu salokāmā divriteņa prototipu, kas sver tikai 7,5 kg, darbojas ar elektromotoru un salocīts ietilpst 50 cm x 40 cm x 15 cm 
lielā kastē, ko var vienkārši glabāt vai pārvadāt. Tā detaļas ir pilnībā otrreiz pārstrādājamas, kas nozīmē, ka viss divriteņa dzīves cikls ir dabai draudzīgs: no ražošanas līdz lietošanai un pat pārstrādei.

Katru gadu tiek saražoti apmēram 135 miljoni divriteņu, no kuriem salokāmie veido aptuveni 2%. “Bike Intermodal” divritenis pāriet no tipiskās divriteņu nozares uz motorizēto transporta līdzekļu nozari. “Mēs esam pilnveidojuši divriteņa izturīgumu, ierobežojot detaļu daudzumu un lietojot visizturīgākos un vienlaikus vieglākos materiālus, tādus kā magnēzijs. Katra detaļa ir pārbaudīta, pārstrādājama, kā arī ražošanas process ir pārbaudīts. Šis process ir vērsts uz kvalitātes kontroli, iespējamību sekot līdzi produkta dzīves ciklam, domājot par apkārtējo vidi,” uzsver Alesandro Belli no “Tecnologie Urbane”, kas ir viens no projekta galvenajiem partneriem un “Bike Intermodal” jaunās kompānijas dibinātājs.

Pārveidojamā divriteņa kodols ir rāmis, kas atveras un aizveras kā lidaparāta šasija, veidots no lietā alumīnija vai magnēzija un tērauda trosēm. Īpaši projektēts motors, ko attīstījis projekta partneris “Maxon Motors” (no “BRAUN” grupas), tas ir unikāli viegls. Pat ar motoru divriteņa svars ir puse no salokāmā divriteņa svara, kam nav papildu motora, un aizņem piektdaļu no līdzīga divriteņa aizņemtās platības.

“Bike Intermodal” pētniecības projekts saņēma 1,58 milj. eiro no Eiropas Savienības pētniecības fondiem. Kopš projekta pabeigšanas kompānija turpinājusi optimizēt divriteņa dizainu un ražošanas procesu, un tagad tai ir gatavs produkts, kas var nonākt tirdzniecībā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.bike-intermodal.eu.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+