Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Divu auto sadursmē Rīgā cieš zīdainis

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Divu auto sadursmē Rīgā otrdien cietis zīdainis, kas pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas no ārstniecības iestādes izrakstīts, informēja Valsts policijā.

Rīgā, Dzērbenes ielā, divu auto sadursmē cieta 2013.gadā dzimusi meitene. Avārijā cieta arī 1963.gadā dzimusi sieviete, kas no hospitalizācija atteicās.

Divi bērni cietuši arī auto sadursmē Vestienas ielā, Rīgā. 2004. un 2002.gadā dzimušos pusaudžus ārsti apskatījuši un no slimnīcas izrakstīja. Šajā ceļu satiksmes negadījumā cieta arī 1977.gadā dzimis vīrietis.

Savukārt Neretas pagastā uz vietējās nozīmes ceļa, braucot atpakaļgaitā, vadītājs nepārliecinājās par manevra drošību un piespieda pie vieglās automašīnas 1942.gadā dzimušu vīrieti.

Otrdien ceļu satiksmes negadījumos cieta 11 cilvēki, policija reģistrējusi 57 avārijas. 196 autovadītāji sodīti par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+