×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. marts, 2014
Drukāt

Divu autobusu un degvielas vedēja sadursmē Pakistānā 35 bojāgājušie

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bystanders gather near burnt and mangled vehicle wreckage following an accident in Hub, near Gadani district of Baluchistan province on March 22, 2014. A collision between two passenger buses and a petrol tanker killed 35 people in southwest Pakistan on Saturday, officials said, with many of the victims burning to death. AFP PHOTO/Rizwan TABASSUM

Divu pasažieru autobusu sadursmē ar degvielas vedēju Pakistānas dienvidrietumos sestdien, 22.martā, gājuši bijā 35 cilvēki, paziņoja amatpersonas, norādot, ka daudzi upuri miruši sadegot.

Autobuss, kas bija ceļā uz Karači, sadūrās ar degvielas vedēju Gadani rajonā Balučistānas provincē, paziņoja pašvaldības augsta ranga amatpersona Akbers Haripals.

“Autobusa un degvielas vedēja sadursme bija frontāla un kravas mašīna apgāzās, tomēr situācija kļuva vēl ļaunāka, kad otrs pasažieru autobuss no aizmugures iebrauca pirmajā autobusā, slīdot pa uz ceļa izlijušo degvielu,” viņš stāstīja.

Pirmais autobuss tad aizdegās, viņš teica, piebilstot, ka 35 cilvēki gājuši bojā. Lielākā daļa upuru ir sadeguši, jo nespēja tikt ārā no autobusa, bet vēl 30 cilvēku ir ievainoti.

Cita pašvaldības amatpersona Amirs Sultans apstiprināja notikušo un upuru skaitu, piebilstot, ka upuru mirstīgās atliekas nav iespējams atpazīt.

“Šiem pasažieru autobusiem, kas brauc starp Balučistānu un Karači, ir automātiskas hidrauliskās durvis un to logi ir noslēgti, jo autobusos ir gaisa kondicionēšana, tādēļ lielākā daļa pasažieru bija iesprostoti tajos,” viņš paskaidroja.

Sultans teica, ka ievainotie nogādāti Karači pēc tam, kad saņēma neatliekamo medicīnisko palīdzību notikuma vietā.

Pakistānā ir viens no lielākajiem ceļu satiksmes negadījumu skaitiem pasaulē, par ko tiek vainoti sliktie ceļu, slikti uzturēti transportlīdzekļi un pārgalvīgs transportlīdzekļu vadīšnas stils.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+