Latvijā
Kriminālziņas

Divu Jaunolaines pensionāru iespējamam slepkavam veiks psihiatrisko ekspertīzi 16

Foto: Fotolia

Valsts policija noteikusi psihiatrisko ekspertīzi vīrietim, kurš tiek turēts aizdomās par divu pensionāru nogalināšanu Jaunolainē, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Samanta Čapkovska.

Lai arī izmeklēšana notiek jau vairākus mēnešus, policija joprojām precīzus apstākļus nekomentē, taču apliecina, ka tās iemesls ir nemotivēta agresija.

Tāpat policija norāda, ka tā nekomentēs aizdomās turētā psihiskās veselības stāvokli, taču apliecināja, ka vīrietim noteikta psihiatriskā ekspertīze.

Jau ziņots, ka 10.augusta rīta saņemta informāciju par ugunsgrēku Jaunolainē, kur degusi kāda privātmāja. Ugunsgrēka lokalizēšanas brīdī ugunsdzēsēji konstatēja, ka mājā atrodas divu cilvēku līķi.

Cietušajiem konstatētas durtas, grieztas un sistas brūces, kas arī bijis viņu nāves iemesls. Pēc cietušo nonāvēšanas aizdedzināta māja, visticamāk, lai slēptu nozieguma pēdas.

Pēc apkārtējo kaimiņu aptaujāšanas likumsargi noskaidroja, ka abi cietušie bijuši brālis un māsa.

Sieviete dzimusi 1934.gadā, bet vīrietis dzimis 1935.gadā. Cietušie raksturoti kā ļoti patīkami cilvēki, kuri dzīvojuši kārtīgi un nekad konfliktos neesot iesaistījušies.

Operatīvas meklēšanas rezultātā tās pašas dienas pievakarē aizdomās turētais aizturēts.

Vīrietis atzinās, ka noslepkavojis abus pensionārus un pēc tam aizdedzinājis viņu māju.

1979.gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un par miesas bojājumu nodarīšanu. Aizturētais nav Jaunolaines iedzīvotājs un ar pensionāriem nebija pazīstams.

Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un viņam draud mūža ieslodzījums.

Saistītie raksti
LA.lv