×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. aprīlis, 2012
Drukāt

Divu vilcienu sadursmē pie Amsterdamas cietuši 60 cilvēki

vilciens2

Divu vilcienu sadursmē Amsterdamas priekšpilsētā sestdien vakarā savainojumus guvuši vismaz 60 cilvēki, un aptuveni 20 cietušo stāvoklis ir nopietns, paziņojusi Nīderlandes transporta policija, norādot, ka šie nav galīgie skaitļi.

Tikmēr Amsterdamas ugunsdzēsības dienesta pārstāve sniegusi ziņas par 56 nopietni cietušajiem, piebilstot, ka vēl desmitiem cilvēku guvuši vieglākus ievainojumus.

Abi vilcieni tikko bija atstājuši katrs savu staciju un brauca ar relatīvi nelielu ātrumu – aptuveni 50 kilometru stundā, tāpēc trieciena spēks nav bijis īpaši liels, vēsta Nīderlandes mediji.

Smagi cietušie nogādāti slimnīcās, bet vieglāk ievainotie – Amsterdamas viesnīcās, pastāstījusi dzelzceļa kompānijas “Prorail” pārstāve.

Aculiecinieki stāsta, ka pirms sadursmes dzirdējuši garu vilciena brīdinājuma signālu, bet pasažieri tviterī apraksta, kā trieciena brīdī izsviesti no savām sēdvietām un ietriekušies vagona sienās vai logos.

Nelaimes cēlonis nav noskaidrots, bet policija sākusi izmeklēšanu.

Pēc sadursmes tika slēgta vilcienu satiksme Amsterdamas rietumdaļā, arī starp pilsētas centrālo staciju un Shipholas lidostu, un pasažieru izvadāšanai norīkoti autobusi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+