Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. oktobris, 2016
Drukāt

Divus cilvēkus notriecis vilciens (1)

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Vakar divus cilvēkus nāvējoši notriecis vilciens, informēja Valsts policijā (VP).

Viens traģiskais negadījums noticis Inčukalna novadā. Ap plkst.19:31 Inčukalna pagastā, Inčukalna pārbrauktuvē apmēram 700 metrus virzienā uz Siguldas pusi elektrovilciens Sigulda-Rīga notrieca uz sliežu ceļa esošo, 1947.gadā dzimušo sievieti, kura no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Savukārt otrs negadījums noticis ap plkst. 23:40 Pļaviņu novadā, Klintaines pagastā uz Alotenes dzelzceļa pārbrauktuves. Preču vilciens notrieca gājēju, 1989.gadā dzimušu vīrieti, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Līdzjūtība tuviniekiem!

    P.S. Žurnālista zināšanai – uz Siguldu kursē tikai dīzeļvilcieni, nevis elektrovilcieni.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+