Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
2. janvāris, 2015
Drukāt

Divus gadus veca meitene saindējas ar medikamentiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Zemgalē divus gadus veca meitene nogādāta slimnīcā pēc saindēšanās ar medikamentiem, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Meitene mammas somā atradusi medikamentus, kas bijuši paredzēti temperatūras un drudža samazināšanai, un tos norijusi. Bērns nogādāts slimnīcā ar saindēšanos.

Savukārt Latgalē sešus gadus vecs puika applaucējis muguru un plecus. Zēns saskrējies ar māti, kas tajā brīdī nesusi tējkannu.

Tajā pašā novadā 40 gadus vecs iereibis vīrietis guvis apdegumus, piespiežot seju pie karstas plīts. Latgalē sešus mēnešus vecs zīdainis izkritis no 50 centimetrus augstas gultas un nogādāts slimnīcā ar galvas traumu.

Vidzemē 14 gadus vecs pusaudzis un Kurzemē 16 gadus vecs jaunietis nogādāti slimnīcā ar alkohola intoksikāciju jeb saindēšanos ar alkoholu. Rīgā 31 gadu vecs vīrietis kritis no apmēram divu metru paaugstinājuma un guvis gan galvas, gan kājas traumu. 50 gadus veca sieviete kritusi no trešā stāva un guvusi galvas, vēdera traumas un dažādus lūzumus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1365 notikumiem, no kuriem 283 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (45)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+