Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. janvāris, 2015
Drukāt

Divus gadus veca meitene saindējas ar medikamentiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Zemgalē divus gadus veca meitene nogādāta slimnīcā pēc saindēšanās ar medikamentiem, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Meitene mammas somā atradusi medikamentus, kas bijuši paredzēti temperatūras un drudža samazināšanai, un tos norijusi. Bērns nogādāts slimnīcā ar saindēšanos.

Savukārt Latgalē sešus gadus vecs puika applaucējis muguru un plecus. Zēns saskrējies ar māti, kas tajā brīdī nesusi tējkannu.

Tajā pašā novadā 40 gadus vecs iereibis vīrietis guvis apdegumus, piespiežot seju pie karstas plīts. Latgalē sešus mēnešus vecs zīdainis izkritis no 50 centimetrus augstas gultas un nogādāts slimnīcā ar galvas traumu.

Vidzemē 14 gadus vecs pusaudzis un Kurzemē 16 gadus vecs jaunietis nogādāti slimnīcā ar alkohola intoksikāciju jeb saindēšanos ar alkoholu. Rīgā 31 gadu vecs vīrietis kritis no apmēram divu metru paaugstinājuma un guvis gan galvas, gan kājas traumu. 50 gadus veca sieviete kritusi no trešā stāva un guvusi galvas, vēdera traumas un dažādus lūzumus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1365 notikumiem, no kuriem 283 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+