×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

Divus iereibušus vīriešus naktī pieķer malu medībās

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta (VMD) medību inspektoru otrdien ap plkst. 22:30 Sausnējas pagasta Sidrabiņos aizturēja divus iereibušus vīriešus, kas nakts laikā nodarbojās ar nelikumīgām medībām.

Policijā klāsta, ka par Sausnējas pagastā nakts laikā notiekošajām nelikumīgajām medībām likumsargus informējis kāds anonīms avots. Pārbaudot šo informāciju, policisti otrdienas vakarā pieķēra divus iereibušus vīriešus, kas nodarbojās ar nelikumīgām medībām no braucošas automašīnas.

Kā medību ierocis izmantota pusautomātiskā karabīne, kas bija aprīkota ar medību lukturi. Izmantojot šādu komplektāciju, vīrieši brauca gar kādu lauku un periodiski to apspīdināja.

Pamanot, ka tikuši pieķerti, vīrieši centās atbrīvoties no pierādījumiem, ātrumā ņemot ārā lodes no ieroča, taču likumsargi to laikus pamanīja un, pietuvojoties vīriešiem, sajuta arī alkohola klātbūtni to izelpā. Veicot pārbaudi, likumsargi 1967.gadā dzimušajam automašīnas šoferim konstatēja 1,78 promiles, bet 1959.gadā dzimušajam vīrietim – 0,7 promiles.

Automašīnas šoferim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles. Savukārt 1959.gadā dzimušajam vīrietim noformēts protokols par šaujamieroča pārvadāšanu un izmantošanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles. VMD darbinieks šim vīrietim noformēja arī protokolu par nelikumīgām medībām.

Policija izsaka pateicību tiem, kuri ziņo par nelikumīgām medībām, un aicina arī turpmāk to darīt, ja rodas aizdomas par personām, kas nodarbojas ar nelikumīgām medībām vai zveju, zvanot Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienībai pa tālruņa numuru 27895495 vai rakstot uz e-pastu: “nmzag@vp.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+