×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. augusts, 2016
Drukāt

Divus vīriešus remonta laikā saspiedušas nokritušas automašīnas (1)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Vakar bojā gājuši divi vīrieši, kurus remontdarbu veikšanas laikā saspiedušas nokritušas automašīnas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Mediķi vakar saņēma izsaukumus uz diviem savstarpēji nesaistītiem līdzīgiem negadījumiem Vidzemē, kur, remontējot automašīnas, tās, iespējams, nenostiprinātas, uzkritušas virsū remontdarbu veicējiem – kādam 56 gadus vecam un kādam 62 gadus vecam vīrietim.

Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka vīrieši guvuši traumas, kas nav savienojamas ar dzīvību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēma 1308 izsaukumus, no kuriem 321 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tad notika-viena no kolonām izrāvās no betona pamatiem-autiņš sašķiebās un…tātad pamati vispār nebija,vai bija no skaidbetona , vai nolūza uzreiz divi no pacēlāja balstiem vienā pusē… Vai arī tas autiņš uz pacēlāja uzsprāga, un tad uzkrita virsū-tātad notikaterorakts! Vai arī nebija pacēlāja atbalsta pamatnes attiecīgi uzliktas uz auto sliekšņiem, vai pacēlājs ceļ piemēram: 3.500kg, bet kā jau ritīgi “mehi” cēlām 2 reiz lielāku smagumu, un tas pacēlājs vienkārši “izģērbās”. Kā arī varbūt tā ir ražotāja “ķīnieša” vaina, ka izražojis neatbilstošus pacēlājus, kas paredzēti tikai iepazīšanās nolūkiem-apskatīt, bet negrābstīt ar rokām.
    Tā kā kas tad tur īsti notika, kādi iemesli šim ārprātam? Pacēlāji lūzt viens pēc otra, bet veči tik skrūvē, un skrūvē, un ziņu portāli tikai dezinformē, un dzen pasakas, lai tikai paspīdētu, ka redziet viņi pirmie paziņoja, bet paši pat nejēdz ko!

Draugiem Facebook Twitter Google+