Apbrīno

Dizainers Džons Galjāno atgriežas modes pasaulē 16

Foto – Leta/AFP

Britu dizainers Džons Galjāno atgriezies modes pasaulē ar nelielu augstās modes kolekciju, kas tika izrādīta vīriešu modes nedēļā Londonā.

54 gadus vecais Galjāno tiek ierindots starp ievērojamākajiem mūsdienu modes dizaineriem, taču pēc atlaišanas no “Dior” 2011. gadā par antisemītiskiem izteikumiem viņam nav nācies viegli atjaunot savu karjeru.

Galjāno ārstējies no alkohola un narkotiku atkarības. 2013. gadā viņš neilgu laiku bija dizainers modes namā “Oscar de la Renta”.

Taču oktobrī zīmols “Maison Martin Margiela” paziņoja, ka Galjāno iecelts par radošo direktoru. Pirmdien viņš prezentēja savu pirmo kolekciju beļģu modes nama sastāvā.

Uz skati bija ieradušies vairāki sabiedrībā pazīstami Galjāno atbalstītāji, tostarp supermodele Keita Mosa, zīmola “Burberry” vadītājs Kristofers Beilijs un apavu dizainers Manolo Blaniks.

“Tas ir Džons Galjāno, tas ir labi un brīnišķīgi,” teica Blaniks. “Tā bija skaista skate. Man prieks, ka viņš atkal strādā.”

“Skate bija sensacionāla,” sacīja modes žurnāliste Hilarija Aleksandra. “Esmu sajūsmināta, esmu ekstāzē, es nevarētu būt vēl apmierinātāka.”

Galjāno iemantojis modes kritiķu simpātijas ar teatrālajām un romantiskajām “Dior” skatēm, kā arī savā vārdā nosauktajam zīmolam “John Galliano” radītajiem tērpiem.

LA.lv