Horoskopi un mistika
Horoskopi

Diženo sieviešu horoskops. Kurās zīmēs dzimst īstas karalienes? 16

Foto – Fotolia

Katra sieviete kādā ziņā ir vienīgā un neatkārtojamā, bet pret šīm daiļā dzimuma pārstāvēm liktenis bijis īpaši labvēlīgs. No otras puses, no viņām arī daudz tiek prasīts.

Vai uzminēji, kuras tās varētu būt? Lasi tālāk un pārliecinies!

Ūdensvīrs
Sieviete Ūdensvīrs ir dzimusi, lai īstenotu savus un svešus sapņus. Viņa iedvesmo apkārtējos, lai neiespējamais kļūtu iespējams un īstenojams. Viņa lido ļoti augstu, uz saviem spārniem paceļot līdzi vēl desmitiem cilvēku.

Vai viņai ir smagi? Protams. Bet viņa ir dzimusi, lai Visuma sapņi kļūtu par realitāti

Lauva
Sieviete Lauva ir īsta karaliene, viņai sekot gatavas nācijas un tautas. Viņa ir ieradusies uz zemes, lai īstenotu pasaulē tās pārmaiņas, uz kādām tā ir gatava. Ja ģimenē piedzimusi Lauvenīte, tas nozīmē, ka visa dzimta pārgājusi jaunā attīstības līmenī.

Lauvas ierašanās darba kolektīvā nozīmē, ka pienācis laiks pārmaiņām uz labo pusi Tieši tāpēc Lauvenēm ir tik grūti iesīkstējušos kolektīvos un ģimenēs, kuras nekur netiecas. Tādās vietās Lauva vienkārši nespēj īstenot savu zodiakālo misiju.

Saistītie raksti

Skorpions
Sieviete Skorpions ir dziedniece un burve, to mēs visi zinām, bet ir viena tās rakstura iezīme, par kuru varbūt vienīgi sačukstas. Jo Skorpiona zīmē dzimusi sieviete saredz to, kas citiem ir slēpts. Ja vēlies zināt, kā rīkoties tālāk, pavaicājiet Skorpionam…

Skorpioni ne tikai redz, bet arī dziedē izmocītas dvēseles, kuru mūsdienu pasaulē ir tik daudz. Kā viņām tas izdodas? Viņas redz, kāds cilvēks ir patiesībā. Viņas ir redzējušas gan debesis, gan elli. Bet tagad viņas ir šeit, un viņu uzdevums ir dziedināt.

LA.lv