Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
19. februāris, 2015
Drukāt

Dmitrijs Petrenko Dailes teātrī iestudē “Čuhņas jociņus”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Režisors Dmitrijs Petrenko Dailes teātrī iestudē Aleksandra Jugova lugu “Čuhņas jociņi:, kam dots žanra apzīmējums “šūpuļdziesma veselajam saprātam vienā daļā”, LA.lv uzzināja teātrī.

Pirmizrāde gaidāma 18.martā Dailes teātra Kamerzālē.

Izprasījis komandējumu armijas dienestā, jauniņais Ivans dodas tālā ceļā, lai satiktu Ļudu, ar kuru iepazinies savstarpējā vēstuļu sarakstē. Fotogrāfijā viņa izskatās tā neko, bet viss labi jāapdomā. Čuhņā viss ir kā pie cilvēkiem. Ļudai ir spirts – viņa taču ir mediķe! Ko tik cilvēks nevar sarunāt un sadarīt, sadzēries spirtu? Ivanam visa dzīve vēl ir priekšā, un viņam ir lieli plāni. Katru dienu viņš sola sev izrauties no čuhņas. Mēs visi katru dienu solām sev izrauties no čuhņas. Katru dienu atkal no jauna solām sev…

Ivana lomā būs Kaspars Zāle. Pārējās lomas atveidos Ērika Eglija (Ļuda), Artis Robežnieks (Boriss), Ilze Vazdika (Vecene) un Ivars Auziņš (Vagona pavadonis, Pidoņenko, Orfejs).

Jauniestudējuma radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Artūrs Arnis un kostīmu māksliniece Anastasija Golubeva.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+