Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
29. septembris, 2013
Drukāt

DNB bankomātos būs pieejams bezmaksas internets

dnbLET_7061670

Lai nodrošinātu papildu servisu un bezvadu interneta lietošanu viedierīcēs, “DNB banka” un “Lattelecom” vienojušies par bezvadu interneta punktu ierīkošanu “DNB bankas” bankomātos.

Kā aģentūru LETA informēja “DNB bankas” sabiedrisko attiecību vadītāja Teika Lapsa, oktobra sākumā ar bezvadu internetu būs aprīkoti gandrīz visi 160 Latvijā esošie “DNB bankas” bankomāti.

“Lattelecom” Interneta un balss biznesa daļas direktors Edgars Strods stāstīja, ka bezvadu interneta punkti bankomātos ļaus ērti veikt interneta bankas operācijas un ieekonomēt laiku. “Turklāt DNB bankomātu tīkls ir viens no lielākajiem Latvijā un izvietots vietās, kur tradicionāli ir liela cilvēku plūsma, – tirdzniecības centros, veikalos, pieturvietās, blakus kafejnīcām un citām publiskām vietām, kur cilvēki uzturas un lieto interneta saturu,” piebilda uzņēmuma pārstāvis.

Līdz šim bezmaksas internetu “DNB banka” piedāvāja tikai savās filiālēs. Bankomātos ierīkotā bezvadu interneta signāls raidīs 50 līdz 100 metru rādiusā, un tam varēs pieslēgties ne tikai “DNB bankas” klienti, bet jebkurš konkrētās pilsētas iedzīvotājs vai viesis, stāstīja “DNB bankas” Klientu segmentu daļas vadītājs Normunds Rudzītis.

Pieslēgšanās internetam notiks, izvēloties tīklu “Lattelecom-free” un ieejot interneta pārlūka programmā.

“Lattelecom” Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite stāstīja, ka šobrīd bezmaksas bezvadu interneta punkti ierīkoti vairāk nekā 2000 vietās visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+