×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
13. decembris, 2017
Drukāt

Dobele gatavojas milzu sniegavīru parādei (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas reģioni arī ziemā dažādos veidos cenšas pievilināt tūristus. Viens no piemēriem, Dobele, kas jau devīto gadu turpina iesākto tradīciju un arī šogad ap Ziemassvētku laiku pilsēta pārtaps par Latvijas sniegavīru galvaspilsētu, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Ideja par to, ka Dobelei ziemas mēnešos jākļūst par gigantisku sniegavīru galvaspilsētu, pieder arhitektam Jānim Kukšam, kurš pats sevi dēvē par sniegavīru krusttēvu. Ņemot vērā, ka tuvojas ziemas olimpiskās spēles, arhitekts apspēlējis olimpiādes tematiku, un šogad dobelniekus un pilsētas viesus sniegavīru tēlos sveiks slaveni Latvijas sportisti.

“Katru gadu jau gribas kaut ko jaunu, un olimpiskās spēles likās atbilstošas, mēs arī tā pastrādājām. Būs veltījums gan brāļiem Šiciem, gan brāļiem Dukuriem, gan būs iespēja iejusties Viktora Ščerbatiha – olimpieša, dobelnieka ādā,” stāsta Kukšs.

Šobrīd Dobelē izvietotas vien dažas milzu sniegavīru figūras. Pārējās uz ielām tiks izvietotas ap Ziemassvētkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Man patīk. Katru gadu gaidu. Un it sevišķi forši ka mainās un nāk klāt visādi jauni un interesanti tēli. Šogad gan liekas ka par ilgu jāgaida. 🙂

  2. Kad tie sniegavīri parādījās Dobelē, viss likās labi,
    bet nu jau kaut ka piegriezušies un tad vēl turpat vai uz katra stūra :(((
    Egles kompozīcija gan šogad padevusies :)))

  3. Nu jā jānim jau visādas domas ienāk prātā, labi ka vēl plastmas egli neuzlika!

Draugiem Facebook Twitter Google+