Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
20. oktobris, 2013
Drukāt

Dobelē jau gatavojas sniegavīru parādei (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Trešais sniegavīru saiets Dobeles Tirgus laukumā.

Dobelē jau notiek gatavošanās sniegavīru parādei, kas tiks atklāta 1.decembrī un ilgs līdz 1.martam, informēja Dobeles novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Anita Banziņa.

Kopš septembra sākuma kādā angārā Dobeles nomalē pie jaunu sniegavīru figūru veidošanas un bijušo atjaunošanas, izmantojot SIA “Tenax” tenaporu un SIA “Baltic Candles Ltd” ražotās sveces, intensīvi strādā mākslinieku komanda. Jau ceturto gadu sniegavīrus veido profesionālas tēlnieces Inta Berga un Agnese Rudzīte-Kirillova. Tēlniecēm palīdz Jānis Bergs un Anatolijs Kirillovs, bet radošās komandas darbu organizē un ar savām idejām iedvesmo pašvaldības arhitekts Jānis Kukša.

Ar katru gadu sniegavīru saime pilsētas laukumos aug plašumā un dažādībā. Šogad Dobelē būs apskatāmi vairāk nekā 30 dažādi tēli. Jau iepazītajiem sniegavīriem šajā ziemā būs pievienojušies dažādu profesiju pārstāvji – piemēram, šoferis, sētnieks, santehniķis un maizes cepējs.

Sniegavīru parāde Dobelē notiks jau ceturto gadu.

Sniegavīru parāde tiek rīkota, Dobeles pašvaldībai sadarbojoties ar uzņēmējiem. Materiālus figūru izgatavošanai ir atvēlējuši Dobeles uzņēmumi SIA “Tenax” un SIA “Baltic Candles Ltd”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+