Latvijā
Novados

Dobeles Anneniekos atvērta jauna degvielas uzpildes stacija0

Publicitātes foto

Latvijā lielākais automātisko uzpildes staciju tīkls “Neste” atklājis jau septiņdesmito degvielas uzpildes staciju (DUS) valstī.

Uzņēmums informē, ka, ņemot vērā klientu pieprasījumu, jaunā stacija atrodas Dobeles novada Anneniekos uz A9 Rīga-Liepāja autoceļa, kas ir viens no satiksmes ziņā noslogotākajiem autoceļiem Latvijā.

Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis aptuveni 750 000 eiro.

Jaunā Neste DUS Anneniekos ir piemērota gan vieglajam, gan smagajam auto transportam, jo ir aprīkota arī ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei.

Lai nodrošinātu vēl ātrāku un ērtāku degvielas uzpildi, ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+. Izmantojot Truck+, uzpildei nav nepieciešama degvielas karte, tādējādi šoferi uzpildi var veikt ātrāk, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem ir vieglāk kontrolēt patēriņu un veikt precīzāku degvielas uzskaiti. Tāpat jaunajā DUS klientiem būs pieejams arī AdBlue.

“Neste” DUS Annenieku pagastā ir pieejami visi “Neste” produkti – Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīns, Neste Futura dīzeļdegviela, kā arī Neste Pro Diesel.

Tāpat kā visā “Neste” DUS tīklā, arī jaunajā stacijā Annenieku pagastā var norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

LA.lv