Mobilā versija
+4.6°C
Ziedonis
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
15. maijs, 2015
Drukāt

Dobeles Ceriņu dārzā skanēs tango (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Dobeles Ceriņu dārzā 16. maijā notiks tradicionālais klasiskās mūzikas koncerts “Ceriņu tango”, informēja pasākuma organizatore Evija Kalniņa.

Viņa norādīja, ka koncertā skanēs tango mūzika.

“Programmas pirmajā daļā būs fragmenti no mūzikas un sajūtu izrādes “Cantando y amando” – Astora Pjacollas tango Ilonas Bageles izpildījumā. Koncerta otrajā daļā Karinas Tatarinovas un Andra Daņiļenko izpildījumā skanēs Argentīniešu tango, Oskara Stroka, Raimonda Paula, Alfrēda Vintera u.c. komponistu tango mūzika. Koncerta rīkotāji sola, ka kaislīgā tango mūzika savienojumā ar ceriņu krāšņo burvību neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju,” tā Kalniņa.

Tāpat koncerta dienā būs iespēja apmeklēt Ceriņu dārzu un selekcionāra Pētera Upīša piemiņas muzeju, kā arī uzzināt par augļkopības zinātnes attīstību un augļu dārziem Dobelē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kopš kura laika 16.maijā???
    Plānots ir 23.maijā.

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+