Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. maijs, 2015
Drukāt

Dobeles Ceriņu dārzā skanēs tango (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Dobeles Ceriņu dārzā 16. maijā notiks tradicionālais klasiskās mūzikas koncerts “Ceriņu tango”, informēja pasākuma organizatore Evija Kalniņa.

Viņa norādīja, ka koncertā skanēs tango mūzika.

“Programmas pirmajā daļā būs fragmenti no mūzikas un sajūtu izrādes “Cantando y amando” – Astora Pjacollas tango Ilonas Bageles izpildījumā. Koncerta otrajā daļā Karinas Tatarinovas un Andra Daņiļenko izpildījumā skanēs Argentīniešu tango, Oskara Stroka, Raimonda Paula, Alfrēda Vintera u.c. komponistu tango mūzika. Koncerta rīkotāji sola, ka kaislīgā tango mūzika savienojumā ar ceriņu krāšņo burvību neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju,” tā Kalniņa.

Tāpat koncerta dienā būs iespēja apmeklēt Ceriņu dārzu un selekcionāra Pētera Upīša piemiņas muzeju, kā arī uzzināt par augļkopības zinātnes attīstību un augļu dārziem Dobelē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kopš kura laika 16.maijā???
    Plānots ir 23.maijā.

Nacionālais vēstures muzejs: Gribam skaidrību, kad pils rekonstrukcija beigsiesLatvijas Nacionālais vēstures muzejs (LNVM) vēlas skaidrību par to, cik ilgi ievilksies Rīgas pils kastelas daļas restaurācija un pārbūve, aģentūrai BNS teica LNVM direktors Arnis Radiņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+