×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2015
Drukāt

“Dobeles dzirnavnieka” pastas ražotne iegūst prestižo BRC sertifikātu (1)

Foto: "Dobeles dzirnavnieks"Foto: "Dobeles dzirnavnieks"

AS “Dobeles dzirnavnieks” sertificējis pastas (makaronu) ražotni atbilstoši prestižajam un starptautiski atzītajam britu mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācijas British Retail Consortium (BRC) Global Standarts for Food Safety standartam, informē uzņēmumā.

Iegūtais sertifikāts apliecina “Dobeles dzirnavnieka” izveidotās kvalitātes un nekaitīguma vadības sistēmas atbilstību, kā arī labas ražošanas un higiēnas prakses ievērošanu atbilstoši BRC standartam. Liela daļa mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā, kā arī citur Eiropā un pasaulē izvēlas sadarboties ar ražotājiem un piegādātājiem, kuru produkcija sertificēta atbilstoši šim standartam, norāda kompānijā.

“Eksports ir viena no mūsu prioritātēm, līdz ar to tuvāko pāris gadu laikā plānojam turpināt arī citu ražotņu sertificēšanu. Pasaulē novērtētāko sertifikātu iegūšana paver ne tikai jaunu eksporta tirgu apgūšanu, tas ir apliecinājums mums pašiem un arī vietējiem klientiem, ka strādājam atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem,” saka uzņēmuma vadītājs Kristaps Amsils.

“Dobeles dzirnavnieka” pastas ražotne atklāta 2012. gadā. Savukārt 2013. gadā uzņēmums atvēra spageti ražotni, bet pērn – cieto kviešu graudu dzirnavas.

BRC standarts atbilst CIES globālajai pārtikas nekaitīguma iniciatīvas (Global Safety Initiatives by CIES) kritērijiem. Tajā iekļauti 400 mazumtirdzniecības uzņēmumu, aptverot aptuveni 200 000 veikalu un iesaistot ražošanas uzņēmumu augstāko vadību.

BRC sertifikāta iegūšana ir daļa no uzņēmuma izvirzītajiem mērķiem. Citas uzņēmuma ražošanas vienības patlaban ir sertificētas atbilstoši ISO 22000, ISO 9001, GMP B2 standartiem. Uzņēmuma transports sertificēts atbilstoši standartam GMP B4.1, savukārt pavisam nesen uzņēmuma 30 ražotie produkti, tostarp pasta, saņēma atļauju izmantot kvalitātes zīmes „Zaļā karotīte” un „Bordo karotīte”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mankurtiem, zināšanai, pasta itāļu valodā nozīmē mīkla. Atkal pazemo kopā ar krieviem arī tituļnāciju – latviešus.

Draugiem Facebook Twitter Google+