Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

“Dobeles namsaimnieks” pieraujas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Konkurences padome (KP) pēc mediācijas pārrunām ar SIA “Dobeles namsaimnieks” novērsusi apsaimniekotāja radītos konkurences ierobežojumus.

“Dobeles namsaimnieks” uzņēmumam “Jungenz” bija ierobežojis iespēju mainīt skaitītājus namsaimnieka apsaimniekotajās dzīvojamās mājās. KP secināja, ka šādā apsaimniekotāja rīcībā ir saskatāmas dominējošā stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas pazīmes, bet oficiālu pārkāpuma lietu neierosināja. Tā vietā konkurences iestāde mediācijas ceļā vērsa “Dobeles namsaimnieka” uzmanību uz pārkāpumiem. Tā rezultātā apsaimniekotājs izstrādāja tādus jaunus tehniskos noteikumus par aukstā un karstā ūdens skaitītāju uzstādīšanu, kuros ietvertie nosacījumi rada vienlīdzīgus konkurences apstākļus ūdens patēriņa skaitītāju mainītājiem.

KP kā mediators konkurences tiesību strīdu jautājumos piedalās kopš 2013. gada. “Šāds pārkāpumu novēršanas risinājums sevi ir pierādījis kā efektīvs, lai novērstu pārkāpumu salīdzinoši īsā laika posmā un taupītu visu iesaistīto pušu resursus,” paskaidroja KP priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Valstī izsludinātais digitilizācijas gads beidzies ,bet krustpunktos EM ministres solītie vienotie MK digitālie udensskaitītāju noteikumi VĒL NAV.

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+