Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
5. janvāris, 2016
Drukāt

“Dobeles namsaimnieks” pieraujas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Konkurences padome (KP) pēc mediācijas pārrunām ar SIA “Dobeles namsaimnieks” novērsusi apsaimniekotāja radītos konkurences ierobežojumus.

“Dobeles namsaimnieks” uzņēmumam “Jungenz” bija ierobežojis iespēju mainīt skaitītājus namsaimnieka apsaimniekotajās dzīvojamās mājās. KP secināja, ka šādā apsaimniekotāja rīcībā ir saskatāmas dominējošā stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas pazīmes, bet oficiālu pārkāpuma lietu neierosināja. Tā vietā konkurences iestāde mediācijas ceļā vērsa “Dobeles namsaimnieka” uzmanību uz pārkāpumiem. Tā rezultātā apsaimniekotājs izstrādāja tādus jaunus tehniskos noteikumus par aukstā un karstā ūdens skaitītāju uzstādīšanu, kuros ietvertie nosacījumi rada vienlīdzīgus konkurences apstākļus ūdens patēriņa skaitītāju mainītājiem.

KP kā mediators konkurences tiesību strīdu jautājumos piedalās kopš 2013. gada. “Šāds pārkāpumu novēršanas risinājums sevi ir pierādījis kā efektīvs, lai novērstu pārkāpumu salīdzinoši īsā laika posmā un taupītu visu iesaistīto pušu resursus,” paskaidroja KP priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Valstī izsludinātais digitilizācijas gads beidzies ,bet krustpunktos EM ministres solītie vienotie MK digitālie udensskaitītāju noteikumi VĒL NAV.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+