Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. marts, 2015
Drukāt

Dobeles novadā piecu hektāru platībā degusi kūla

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Dobeles novadā piecu hektāru platībā trešdien dega kūla, kas ir lielākais no trešdien notikušajiem pērnās zāles ugunsgrēkiem, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Trešdien VUGD izbrauca uz 49 pērnās zāles degšanas gadījumiem, ko dienests uzskata par lielu skaitu. Visvairāk pērnā zāle svilināta Zemgalē – trešdien reģistrēti 23 gadījumi.

Kūlas dedzināšana Latvijā ir aizliegta, tā apdraud īpašumus, cilvēka veselību un dzīvību, jo kūlas dedzināšana nevar būt kontrolēta. Vēja un citu apstākļu ietekmē, degšanas virziens var mainīties, liesmas var strauji izplatīties un pārmesties uz ēkām. Par pērnās zāles dedzināšanu uzliek naudas sodu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+