Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
12. marts, 2015
Drukāt

Dobeles novadā piecu hektāru platībā degusi kūla

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Dobeles novadā piecu hektāru platībā trešdien dega kūla, kas ir lielākais no trešdien notikušajiem pērnās zāles ugunsgrēkiem, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Trešdien VUGD izbrauca uz 49 pērnās zāles degšanas gadījumiem, ko dienests uzskata par lielu skaitu. Visvairāk pērnā zāle svilināta Zemgalē – trešdien reģistrēti 23 gadījumi.

Kūlas dedzināšana Latvijā ir aizliegta, tā apdraud īpašumus, cilvēka veselību un dzīvību, jo kūlas dedzināšana nevar būt kontrolēta. Vēja un citu apstākļu ietekmē, degšanas virziens var mainīties, liesmas var strauji izplatīties un pārmesties uz ēkām. Par pērnās zāles dedzināšanu uzliek naudas sodu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+