×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. jūnijs, 2017
Drukāt

Dobeles policisti operatīvi aiztur iespējamos 33 kapu apgānītājus

Foto - Vivanta VolkovaFoto - Vivanta Volkova

Ilustratīvs foto

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka 27.jūnijā tika saņemta informācija par Brenču kapu apgānīšanu Dobeles pagastā – apgāzti vairāki kapu pieminekļi un krusti, salauzti soliņi, kā arī izdarītas citas vandāliskas darbības. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka ir bojātas 33 kapu vietas.

Sakarā ar notikušo, policisti uzsāka izmeklēšanu un operatīvos meklēšanas pasākumus ļaundaru noskaidrošanā un aizturēšanā.

Jau nākamā dienā uz aizdomu pamata tika aizturēts 2002.gadā dzimis jaunietis un 1986.gadā dzimis vīrietis. Jaunietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā, savukārt vīrietis jau agrāk ir tiesāts.

Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus, kā arī pārbauda viņu saistību vēl ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Policija neizslēdz, ka šāda veida darbības pastrādātas alkoholisko dzērienu iespaidā.

Uzsākts kriminālprocess par kapu apgānīšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+