Uncategorized

Dobelnieks Raimonds Millers gatavojas vērienīgam Krievijas izdzīvošanas šovam 0

Foto – facebook.com

Ekstrēmākajam Krievijas realitātes šovam “Game to winter”, kas veidots pēc “Bada spēļu” principiem, gatavojas arī puisis no Latvijas – 33 gadus vecais metinātājs Raimonds Millers no Dobeles. Balvu fonds tajā iespaidīgs – 1,6 miljoni eiro, taču šī summa tiks sadalīta uz katru no 30 dalībniekiem un piešķirta katram attiecīgi par pavadīto laiku šovā.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, dalībniekiem varēs sekot līdzi tiešraidē 24 stundas diennaktī, jo katram no viņiem būs piestiprināta personīgā kamera un apkārtnē būs izvietotas vēl aptuveni 2000 stacionārās kameras. Šova laikā dalībnieki nevarēs sazināties ar ārpasauli, kā arī nenotiks izbalsošanas.

Pagaidām vēl nav zināms, ka notiks izlidošana uz Omsku, kur 15 minūšu laikā dalībniekiem kādā noliktavā būs iespēja savākt nepieciešamās mantas, ēdienu un apģērbu, kuru svars nedrīkstēs pārsniegt 100 kilogramus. Izdzīvošanas cīņa ilgs deviņus mēnešus, bet vēl līdz pirmajam sniegam katrai grupai būs jāuzbūvē māja, kur patverties ziemas laikā. Ja tas netiks izdarīts – grupa no šova tiks izslēgta un tās vietā nāks jauni dalībnieki.

Raimonds Millers žurnālā “Kas Jauns” atklāj, ka šovam gatavojas deviņus mēnešus un nesen atgriezies no Dānijas, kur desmit gadus strādājis par metinātāju. Jau kopš divu gadu vecuma jaunais vīrietis dzīvo kopā ar vecvecākiem Dobelē un pēc atgriešanās dzimtenē šobrīd kārto A kategorijas tiesības. Viņš atzīst, ka Dānijā pavadītais laiks palīdzējis tikt vaļā no atkarībām – alkohola un smēķēšanas un pievērsties veselīgam dzīvesveidam. “Dānijā paskatījos uz dzīvi no cita aspekta. Sālu līst ārā no bedres, kurā biju iekāpis, un apguvu jaunas zināšanas, jogu, atradu veselīgāku variantu, kā dzīvot. Sāku skriet, veselīgi ēst, darba laikā austiņās klausījos un mācījos ķīniešu valodu.”

LA.lv