×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Dobrecovs: Spēles Čempionu līgā mums bija liela skola

dobrecovs

“Saprotam, kas ir “Salzburg”, un tāpēc priecājos par to, kā pret viņiem nospēlējām,” FK “Liepāja” galvenais treneris Viktors Dobrecovs pēc izstāšanās no UEFA Čempionu līgas atzina, ka Austrijas bagātniekiem izrādīta cienīga pretestība.

Liepājnieki Čempionu līgas kvalifikācijā iesaistījās otrajā kārtā un pēc zaudējuma Zalcburgā ar 0:1 atzina sāncenšu pārākumu arī savās mājās ar 0:2. Tādējādi debijas reizē summā iznāca 0:3.

“Samainījām zīmējumu un spēles uzdevumu – uzbrukumā Romānu Mickēviču aizstāja Kristaps Grebis, lai spēlētu pret 36. numuru (Martinu Hinteregeru), jo viņš sagādāja lielas problēmas Austrijā. Panācām ko gribējām – lai viņš neiesāk uzbrukumus, Zalcburga sāka spēlēt citādāk un tam mazliet nebijām gatavi. Bet jau pateicos čaļiem par pašatdevi un spēli. Mēs nenolūzām, centāmies, mēģinājām kaut ko izveidot. Čempionu līgā nevar būt vāji pretinieki, taču saprotam, kas ir Zalcburga, man ir prieks, kā pret viņiem nospēlējām un turpmāk no tā tikai iegūsim. Tā mums bija liela skola,” sacīja Dobrecovs.

“Manas prognozes, ka mājās vairāk kontrolēsim bumbu, ne visai piepildījās. Ar savu sniegumu izbraukumā piespiedām pretinieku uztvert mūs nopietni, un to viņi arī izdarīja,” piebilda treneris.

Viņš arī atzina, ka, ja būtu vēlreiz jāspēlē, neko nemainītu: “Ja pirmo puslaiku šodien noslēgtu 0:0, tad kaut kāds cerību stariņš būtu – no standartsituācijas varbūt. Taču Zalcburga bija par mums divas reizes pārāka, tāpēc spēlētu ar tiem pašiem cilvēkiem, kas bija sākumsastāvā.”

“Nekādā gadījumā nevēlos un man pat nav konkrēti kāda spēlētāja, kuru varētu izcelt. Kopš esmu treneris spēlējam kopā kā komanda, kā ģimene, kā viena mašīna. Tāpēc nevaru nevienu izcelt. Katrs palīdzēja – kāds kļūdījās, bet otrs blakus uzreiz mēģināja situāciju labot. Tāpēc izceltu pašu komandu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+