Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dodies pa iemītām takām! Horoskops 21. augustam0

Dienas noskaņa

Šī diena nav piemērota eksperimentiem – labāk staigā tikai pat iemītām takām. Strādā mierīgi, neizrādi iniciatīvu, neuzņemies atbildību. Izvairies no jebkādām operācijām ar nekustamo īpašumu, jo pastāv risks kļūt par krāpnieku upuri. Izvairies no saskarsmes ar cilvēkiem, kuri pastāvīgi žēlojas un ir ar visu neapmierināti.

Auns

Lielā slodze un enerģijas patēriņš var negatīvi ietekmēt tavu stāvokli, lai gan nekas nopietns tev nedraud. Tev jāsaudzē sava veselība. Neaizmirsti par savu organismu un tā dienišķajām vajadzībām.

Vērsis

Šodien Vērši, neraugoties uz objektīvām grūtībām, iespējams, vēlēsies veikt investīcijas “nezūdošās vērtībās”. Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nebūs laika pārdomām. Izvairies no jebkādām operācijām ar nekustamo īpašumu, jo pastāv risks kļūt par krāpnieku upuri.

Dvīņi

Negatīvas tendences var radīt problēmas darbā, lai gan lielas nepatikšanas un konflikti ar biznesa partneriem nav gaidāmi. Dienas pirmajā pusē aktivizē savu potenciālu un aizmirsti par savārgumu. Izvairies no saskarsmes ar cilvēkiem, kuri pastāvīgi žēlojas un ir ar visu neapmierināti.

Vēzis

Šī diena nav piemērota eksperimentiem. Nav vēlams veikt plastiskās operācijas, krasi mainīt tēlu. Arī profesionālajā sfērā neriskē, jo tas beigsies ar izgāšanos. Staigā tikai pa iemītām takām.

Lauva

Labvēlīga diena, lai vērstos valsts un tiesu institūcijās. Veiksmīga biznesa darbība, mācības, jaunu, noderīgu sakaru veidošana ar augsta ranga cilvēkiem. Var parakstīt dokumentus, īpaši, ja tie attiecas uz taviem izgudrojumiem, pulcēt domubiedrus, izveidot interešu klubu. Šodien veiksmīga būs sakaru un pārvietošanās līdzekļu iegāde.

Jaunava

Šodien daudzi cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, jutīsies pašpietiekami un pārliecināti par rītdienu. Viņi spēs ātri reaģēt uz apstākļu maiņu. Tu būsi apmierināts un laimīgs tikai tad, kad ar godu pārvarēsi izturības pārbaudi.

Svari

Planētu ietekme samazina aktivitāti un mērķtiecību un var padarīt Svaru zīmē dzimušos inertus, bezrūpīgus. Šodien strādā mierīgi, neizrādi iniciatīvu, neuzņemies atbildību.

Skorpions

Šī diena atnesīs tev peļņu, iespēju īstenot dzīvē visdrosmīgākos plānus. Darbi veiksies labi. Tu vari veikt lielus pirkumus mājas vajadzībām un atvēlēt līdzekļus remontam. Lai nodrošinātu savu nākotni, ieguldi naudu izdevīgā projektā, jo veiksme ir mainīga un ne vienmēr būs ar tevi.

Strēlnieks

Var uzlaboties attiecības ar tuviniekiem. Dodieties ceļojumā visi kopā; kolektīvi braucieni būs veiksmīgi. Atturies no strīdiem, atbalsti savus mīļos.

Mežāzis

Nav izslēgts, ka Mežāži būs spiesti ar daudz ko riskēt, lai panāktu jaunu līmeni personiskajā attīstībā. Nebaidies nonākt pie bezdibeņa malas; iedzimtais pašsaglabāšanās instinkts ļaus tev vienmēr aiziet draudu gadījumā vai tad, kad radīsies kutelīga situācija.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kritiska, nelabvēlīga diena, kas atnesīs virkni neveiksmju. Šīs dienas notikumi var novest Ūdensvīrus uz stresa sliekšņa. Šodien par labu nāks vitamīnu lietošana. Nervus var stiprināt ar zālīšu uzlējumiem. Ja tu ciet no stresa, pāris reižu nedēļā uz nakti ieteicamas atslābinošas vannas ar jūras sāli un aromātiskajām eļļām.

Zivis

Daudzām Zivīm šodien izdosies nodemonstrēt sabiedrībai savus sasniegumus, panākt atpazīstamību un atzinību. Nesēdi rokas klēpī salicis un negaidi iniciatīvu no ārpuses. Pats centies tikt galā ar vienošanos un līgumu parakstīšanu. Sāc kontaktu pirmais, nekautrējies būt uzbāzīgs un uzstājīgs.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Trešdiena – daudziem veiksmīgākā nedēļas diena! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Konkurentu cīņas Tukumā: “Rimi” neļauj “Lidl” izmantot piebraucamo ceļu
2 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas karstuma vilnis? Sinoptiķi nāk klajā ar negaidītu prognozi
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Izklaide ar nosaukumu “nu, valdība kritīs?”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Nesodāmības gaisotne VUGD: likums pārkāpts, budžetam nodarīti zaudējumi, bet vainīgo nav
40 minūtes
IE
Ināra Egle
Latvijā
VIDEO: Demonstrācijā cer atmodināt Dundagu
2 stundas