×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. aprīlis, 2013
Drukāt

Dodies praksē un iepazīsti pasauli!

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskā studentu organizācija “AIESEC” aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus līdz 30. aprīlim pieteikties brīvprātīgajam darbam vienā no 112 “AIESEC” dalībvalstīm.

 

“AIESEC” brīvprātīgā darba laikā ir iespēja iegūt pieredzi, dzīvot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus, gūt jaunus iespaidus, uzlabot angļu valodas un komunikācijas prasmes, kā arī piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos. Dalība programmā ilgst vidēji sešas līdz astoņas nedēļas, un tās laikā jaunieti nodrošina ar uzturu un dzīvesvietu, kā arī iespēju iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību un mācīties valodu. Lai pieteiktos un jau šajā vasarā dotos uz ārzemēm, jāizpilda pieteikuma anketa projekta mājaslapā www.aiesec.lv/exchange.

Informatīvie vakari, kur varēs vairāk uzzināt par “AIESEC” piedāvāto iespēju, notiks 11. aprīlī 18.30 Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē un 23. aprīlī 18.30 Rīgas Ekonomikas augstskolā.

AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadītā organizācija, kas darbojas jau 64 gadus. Tās mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2400 universitātēs 113 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995. gada, pašlaik tai ir divas pārstāvniecības – Rīgā un Valmierā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+