Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Dokumentējot Purvīša balvas procesu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Purvīša balvas laureāta Miķeļa Fišera darbos aiz izklaidējošo komiksu vizuālās maskas slēpjas daudz dziļākas un nopietnākas idejas.

Venēcijā, Arsenālā, no sestdienas, 9. maija, līdz 22. novembrim 56. Venēcijas biennāles Paralēlās pro­grammas ietvarā būs apskatāma izstāde “Ornametālisms. Purvīša balva. Latvijas laikmetīgā māksla”.

Ekspozīcijas mērķis ir dokumentēt Purvīša balvas iniciēto un organizēto aktuālo mākslas procesu astoņu gadu garumā, to atspoguļojot astoņu mākslinieku – balvas laureātu Katrīnas Neiburgas, Kristapa Ģelža, Andra Eglīša un Miķeļa Fišera, kā arī nominantu Ievas Epneres, Ģirta Muižnieka, Romana Korovina un apvienības “Orbīta” – darbos. “Izstādē vēlējāmies demonstrēt izcilas Latvijas mākslas parādības, kas uzsver nacionālās domāšanas īpatnības,” teicis ekspozīcijas koncepta autors un kurators Viktors Miziano.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+