×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Dolgopolovs: jātiecas uz regulāriem kontaktiem ar Krieviju (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Politisko partiju apvienības "Saskaņas centrs" Valsts prezidenta amata kandidāts Sergejs Dolgopolovs atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās ar partijas "No sirds Latvijai" Saeimas frakcijas deputātiem.

Latvijai jātiecas uz regulāriem kontaktiem ar Krieviju, intervijā aģentūrai BNS pavēstīja Valsts prezidenta amata kandidāts, 12.Saeimas deputāts Sergejs Dolgopolovs.

Viņš pauda, ka starp abām valstīm jābūt pragmatiskam dialogam dažādu varas atzaru līmenī.

“Savukārt attiecībā uz vēstures jautājumiem būtu ļoti svarīgi atjaunot divpusējās vēsturnieku komisijas darbību un atbalstīt tādus projektus kā kopīgās vēstures mācību grāmatas izstrādāšana. Tas, protams, prasīs ilgāku laiku,” tā Dolgopolovs.

Tāpat viņš akcentēja, ka “būs jāatrod gan humāns, gan ilgtspējīgs risinājums bēgļu krīzei”. “Domāju, ka aktualizēsies jautājums par starptautisko tiesību un to īstenošanas mehānismu atbilstību mūsdienu izaicinājumiem,” piebilda politiķis.

Dolgopolovu Valsts prezidenta amatam virza partija “Saskaņa”. Prezidenta vēlēšanas paredzētas Saeimas ārkārtas sēdē 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ar Krieviju jāveido šprotu biznesa attiecības, kur visu nosaka benzopirina (vai kā tur viņš) procents. Var vel piedāvāt speķa pīrādziņus. PSRS Politbirojs piecdesmit gadus ēdis koņjaku ar šprotiem, kāmēr nenosprāga no pārlieka benzopirina.

 2. Krievija visā savā vēsturē, vel līdz šim brīdim, nav pierādijuse uzticības vērtību latviešiem. Katrā izdevībā viņi izmanto latviešu tautu savām personīgām vajadzībām. Latviešiem ir citas nozīmīgākas izvēles Skandināvijā, ES, Ziemeļamerikā un citās angļuvalodas pamata runājošās valstīs. Šeit attiecības ir daudz draudzīgākas un labvēlīgākas. Šīs ir valsts ar kurām jāuzņemās mazāk risku un var cilvēcīgi sadzīvot.

  Krievija siekalo kā plēsīgs zvērs, jo galvenais mērķis ir okupēt Latviju un dominēt latviešus un citas mazākas tautības. Nav ko lūgties lai Krievija atdzīst Latvijas okupāciju kur tika nodarītas slepkavības un citas smagas nelietības pret Latvijas pilsoņiem. Jo krievu ”Übermenschiem” tas nav pa spēkam.

  • Tas vispaar ir smiekliigi, par ko vinji zheelojas un breec, ka paari vinjiem tiek dariits. Un breec jau tie, kuriem atnjeema psrs laikaa dotaas prvileegjijas, tas veel cilveeciigi saprotams, bet tos kuri breec liidzi taapat vien, vispaar nav iespeejams izprast. Smiekliigi no malas tas izskataas un visa pasaule to redz. Kaa valsts vinja saak zaudeet uzticiibu visos liimenjos. Krievijas tauta to jau sen juut, ka Kremlii visi kozh!!!

 3. Normālas attiecības uz nenormālu valsti? Tikai nenormāls cilvēks uz kaut ko tādu aicinātu. Vēlviens iemesls publiskot maisus.

 4. Nedod, Dievs, šito veco marasmātiķi un kremļa pakalpiņu!!!

 5. Nu sapnot jau varam par diplomatisku sadzivi ar normali parvalditam valstim, bet …. ka Rainis TEICIS: ‘ Kas ar vilku POLIMIZES, kas sunim RIES pretim …’ , un seviski, kad jau abi zveri – CCCP UN SODIENAS KREMLINISKA KRIEVIJA -TURPINA SAVU AGRESIJU PRET VISAM KAIMINVALSTIM:

  1. PARKAPUSI INTERNACIONALAS NORMAS UN KONVENCIJAS PIENEMTAS STARPTAUTISKAS ATTIECIBAS UN TO IZPILDI …

  2. LAUZUSI MIERLIGUMUS LIGUMUS UN CITUS NOLIGUMUS …

  3. NOKODUSI VAI GRASAS KOST VEL … UN VEL … TERITORIJAS …

  4. NEATZIST LATVIJAS OKUPACIJU – UN TURPINA AGRESIJU PRET TO … MAIGA VEIDA …

  5. NAV SAMAKSAJUSI PAR TAS SARIKOTO GENOCIDU … UN KONSEKVENCEM LAVIESU DEMOGRAFIJA, KA ARI IZDARITO POSTU … U.T.T.

  6. PRETLIKUMIGI TURPINA IESPAIDOT LATVIJAS IEKSEJO POLITISKO UN KULTURLO IZVEIDI …

  KAS UN KURS VAR ATBALSTIT SADU KANDIDATU LATVIJAS REPUBLIKAS PREZIDENTA AMATAM — !

  … PEC MANAM DOMAM, SIS ABSURDISKAIS SX PARTIJAS MEGINAJUMS REPRESENTET LIKUMISKU PIEDALISANOS LR IEKSEJA POLITISKA DZIVE IR NEPIENEMAMS SATVERSMES LIKUMU PARKAPUMS – GARA UN VARDA … NEMOT VERA KA TAS SPONSORETAS UN ATBALSTITAS AKTIVITATES BEZABRENE/ LRTAS, TA ARI ATTIECIBAS AR KREMLA SPONSORETAM AUTORITATEM UN OFICIALO PARTIJU …

  … SIS PARTIJAS TURPMAKA LIKUMIGA BUTIBA UN DARBIBA IR APVAINOJOSS KATRAM LOJALAM UN LIKUMPILDOSAM PILSONIM … !!!

 6. Kā tad, kurš tad tur Krievijā pastāstīs, cik stulbi ir tie latvieši, ja ne Ušakovs ar Dolgopolovu, ka pieprasa Ušakova kaķiem runāt latviski! Biežāk vajag mūsu varoņiem braukāt uz Maskavu ar atskaitēm un pēc jauniem norādījumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+